banner461
banner195

Milli Merkez’den Politik Tiyatro Oyunu

Milli Merkez Nevşehir Temsilciliği tarafından Politik Tiyatro oyunu 30 Haziran 2013 günü Ürgüp’te sahneye konulacak.

Milli Merkez’den Politik Tiyatro Oyunu
25 Haziran 2013 Salı 18:50

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milli Merkez Nevşehir Temsilciliği tarafından Politik Tiyatro oyunu 30 Haziran 2013 günü Ürgüp’te sahneye konulacak.

Ünlü Tiyatro Sanatçısı Levent Kırca’nın yer alacağı Politik Tiyatro Oyunu İçerdekiler isimli tiyatro gösterimi 30 Haziran 2013 Pazar günü Saat 20.30’ da Ürgüp Perissia Otel’de sahneye konulacak.

Fazıl Say’ın müziğini yaptığı tiyatro oyununda Hasdal’da Bir Amiral, Bir Tek Hasretin İlacı Yok, Hapiste Yatacak Olana Öğütler, Adını Siz Koyun, İçimden Geçen Zaman isimli kitaplardan esinlenerek sahneye uyarlanan oyun Levent Kırca Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahneye konulacak.

İl Merkezi ve ilçelerde kurulan stantlarda satışa sunulan tiyatro gösterimi biletlerine ilginin oldukça yüksek olduğunu belirten Milli Merkez Nevşehir İl Temsilcisi Hamdi Aydemir,  önümüzdeki günlerde de bu tür kültürel ve sosyal etkinliklere imza atmayı sürdüreceklerini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
koministler moskovaya
Avatar
halk - 5 yıl önce
bunun gibi vatan hainlerini nevşehire adım attırana yazıklar olsun ve bu tiyatroya gidenelerede yazıklar olsun umarım nevşehir kendine yakışanı yapıp postalar bu vatan hainini buradan...
Avatar
O.Ç Levent Kırca - 5 yıl önce
http://www.internethaber.com/levent-kircadan-tuyler-urperten-sozler-551525h.htm

bu söylediklerinden sonra bu adamı hala n buraya getiren zihniyeti merak ediyorum!!
Avatar
dinlemeden - 5 yıl önce
yazıklar olsun, birisine kominist, birisine faşist, birisine dindar, birisine dinsiz diyerek anlamadan dinlemeden ne diyor ne yazıyor diye dinlemeden karar verirseniz nevşehir li olursunuz.