banner461
banner195

Müdürün Öngörüsü Tutmadı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Ekim ayı ortasında temelini atarız açıklamasında bulunduğu Öğretmenevi konusunda henüz gelişme yok.

 Müdürün Öngörüsü Tutmadı
29 Ekim 2014 Çarşamba 18:01

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Ekim ayı ortasında temelini atarız açıklamasında bulunduğu Öğretmenevi konusunda henüz gelişme yok.

Öğretmenevinin mimari projesinin tamamlandığını, İl Özel idaresi tarafından yeni öğretmenevi maliyetlerinin hesaplanmasının ardından ihale aşamasına geçileceğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ekim ayı içerisinde ilk kazmayı vurmayı planladıklarını dile getirmişti.

Ak Partili Nevşehir Milletvekillerinin yanı sıra Nevşehir Valisi, Özel İdare Genel Sekreteri ile birlikte süreci dikkatle takip ettiklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’in açıklamaları havada kaldı.

5 Yıldır kamuoyunun gündeminde olan Yeni Öğretmenevinin ihalesinin ne zaman yapılacağı, ihale sürecinin ne aşamada olduğu ve en önemlisi temelinin ne zaman atılacağı soruları yanıt bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fazlı - 4 yıl önce
Hangi öngörüsü tuttuki geldiğinden beri eğitimde ne sorun bitti ne sıkıntı
Avatar
İhale yapıldı - 4 yıl önce
Öğretmenevi ihalesi yapıldı. Sözleşme aşamasında.
Avatar
Değişim - 4 yıl önce
değişim başdöndürücü ,
müdür çalışkan , elinden geleni yapıyor. 2012 yılından beri ihale edilmeye çalışılan öğretmenevinde , nihayet yapım sürecine geçildi.
Avatar
Ahmet DEDEBAG - 4 yıl önce
Müdürümüz çaliskan bir insan. Ama iki sözüm olacak. Bir kez gönül kırdınsa, gayri bu kıldığın namaz değil. Yunus EMRE.incinsende incitme. HacıBektaş Veli. Saygılar Müdürüm.
Avatar
uyu bakalım - 4 yıl önce
niye yahu 2000 evler i̇mam hatip ortaokulu muhteşem bir operasyonla eras'a taşındıya, lakin yine başka bir okulun sığıntısı olarak sizi gidi imama hatip yiyicileri sizi gidi
Avatar
mem Dergah degil - 4 yıl önce
Müdür işini düzgün yapan işinin ehli kimseye kırıcı değil. Onlara teşekkür eder. Ancak aymazlık edenlere görevini ihmal edenlere karşı tutumu farklı kısaca durum budur. MEM Dergah veya tekke degil
Avatar
Eğri odun - 4 yıl önce
Koca Yunus hiç bir zaman tekkesine eğri odun taşımamış acaba tekkeye eğri odun taşısaydı Yunus olurmuydu