banner461
banner195

Muhasebeci ve Mali Müşavirlere Eğitim Seminerleri Sürüyor

Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı oda üyelerine yaptığı açıklamada, Konya ilinde düzenlenecek olan eğitim seminerlerine katılım çağrısında bulundu.

Muhasebeci ve Mali Müşavirlere Eğitim Seminerleri Sürüyor
28 Ağustos 2015 Cuma 13:51

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı oda üyelerine yaptığı açıklamada, Konya ilinde düzenlenecek olan eğitim seminerlerine katılım çağrısında bulundu.

Açıklamada; “Konya SMMMO tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Anadolu Odaları Eğitim Seminerlerinin 15’cisi 5 -8 Ekim 2015 tarihleri arasında Mardan Palace Hotel, Antalya’da yapılacak. Gerek anlatılacak olan konular gerekse sosyal imkânları sebebiyle düzenlenecek olan 15. Anadolu Odaları Seminerinin katılımcılara önemli derecede katkı sağlayacağı düşünülüyor.  Bu önemli organizasyonu gerçekleştirmek üzere Doğu Akdeniz ve ülkemizin en güzel mekânlarından birisi olan ve uluslararası şöhrete ulaşmış Mardan Palas Hotel gibi önemli bir tesisi de mekân olarak belirlendi. Üyelerimizin söz konusu eğitim çalışmasına katılımlarını öneririz” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.