banner461
banner195

Muhtardı, Başkan Oldu

Ürgüp ilçesinde 24 yıldır Mahalle muhtarlığı yapan Süleyman Özaşık, muhtarlığının yanı sıra Esnaf odası başkanlığı görevini de yürütüyor.

Muhtardı, Başkan Oldu
28 Eylül 2013 Cumartesi 12:50

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçesinde 24 yıldır Mahalle muhtarlığı yapan Süleyman Özaşık, muhtarlığının yanı sıra Esnaf odası başkanlığı görevini de yürütüyor.

Kaymakamlıkta mütevelli heyetinde olan Özaşık, Ürgüp Esnaf kefalet kooperatifinde de yönetim kurulu üyesi aynı zamanda Ürgüp Mal Müdürlüğünün de denetim kurulu üyesi.

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar odasında 8 yıl denetim, 8 yıl da yönetim kurullarında görev alan Süleyman Özaşık, 3 aydır da Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını yapıyor.

1972 yılında Ürgüp Sanayiinde Demir doğrama üzerine faaliyet gösteren işyerinde ticari hayatına başlayan Özaşık, 41 yıldır aynı heyecanla işleri yürüttüğünü belirtiyor.

Esnaf Odası Başkanı Özaşık, yıllardan beri bu tempoya alıştığını ifade ederek, Muhtarlar odası ile Esnaf sanatkarlar odasının yan yana binalarda olmasının vatandaşların işlerini aksatmadığını kendisi için de büyük kolaylık olduğunu belirtiyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Osman Özkan E.Banka Müd. - 5 yıl önce
Sayın başkan ile Halk Bankası müdürü iken E.K.K de yönetimdeidi beraber Ürgüp esnafına hizmet ettik .Dürüst çalışkan onurlu kişilik sahibi Adam gibi adam Allah uzun ömür ve sağlıklı yaşam versin