banner461
banner195

Müthiş iddia: Türk Timi 5 İsrail ajanını vurdu

10 Ağustos'tan önce Hatay'dan Türkiye'ye giriş yapmak isteyen ve siyasi suikastler hedefleyen 5 Mossad ajanı Türk timi tarafından sınırın ötesinde infaz edildi.

Müthiş iddia: Türk Timi 5 İsrail ajanını vurdu
16 Ağustos 2014 Cumartesi 16:34

banner143
banner134

 Gezi olayları ve 17-25 Aralık sürecinde başarılı olamayan dış odaklar, 30 Mart yerel seçimlerinde de halktan müthiş bir tokat yedi. Ancak kaos lobisinin boş durmaya niyetinin olmadığı ortaya çıktı. Yeni yöntemleri hayata geçirmek için planlar yaptığı da deşifre oldu.

Hain yöntemlerle yeni Türkiye'nin önünü kesemeyeceğini anlayan küresel ittifak, çok kritik bir karar verdi. 10 Ağustos'taki cumhurbaşkanı seçimi öncesinde ülkeyi karıştıracak çok ciddi eylemlerin yapılması talimatını alan ajanlar harekete geçti. Küresel baronların işaretiyle İsrail Gizli Servisi MOSSAD'ın kontrol ettiği merkez düğmeye bastı. 5 kişilik çok özel suikast timini Türkiye'ye yolladı. Özellikle Türkiye'deki büyük şehirlerde önemli siyasi hedefleri vurmak üzere yetiştirilen 5 ajan, Suriye sınırından Hatay'a sızdı.

KAOS PLANI VARDI Yerli işbirlikçilerinin yardımıyla Batı'ya doğru yola çıkmaya hazırlandı. Katiller şebekesini adım adım izleyen Türk timi, 5'ini de sınırın diğer tarafında infaz etti. Cesetlerini de geldikleri yolun yakınlarına bıraktı. Böylece cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi suikast, bombalama eylemleriyle kargaşa çıkarmayı hedefleyenler bir kez daha avucunu yaladı.

KÖSTEBEK PANİĞİ İsrail'de şok etkisi yapan bu olay nedeniyle MOSSAD'ın Tel Aviv'deki merkezinde birçok toplantı organize edildi. İsrail Gizli Servisi'nin Tel Aviv'de bir köstebek ihtimali üzerinde durduğu belirtildi.

EL MEBHU'YU ÖLDÜRMÜŞLERDİHamas'ın en önemli komutanlarından Mahmud El Mebhu, 19 Ocak 2010 tarihinde Dubai'de öldürülmüştü. Dubai polisi, suikastin 11 kişilik bir ölüm timi tarafından gerçekleştirildiğini ortaya çıkarmıştı. Fransız, Alman, İrlanda ve İngiliz pasaportu taşıyan bu kişilerin İsrail Gizli ServisiMOSSAD ajanları olduğu anlaşılmıştı. Suikaste ismi karışan 11 MOSSAD ajanının, 3 grup halinde değişik saatlerde ve farklı kentlerden Dubai'ye giriş yaptıkları açıklanmıştı.

'KESİNLİKLE İNKAR EDİN'Türkiye'ye sızmaya çalışan ve suikast planlayan 5 ajandan 2'sinin Shayetet komandolarından olduğu da iddialar arasında. İsrailli yetkililer, bu durumun ortaya çıkması halinde tüm birimlere,'inkar' emri verdiği de belirtildi.

Takvim


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
PKK'nın Diyarbakır ilimizin Lice ilçesinde PKK'nın ilk silahlı eylemini yapan kişinın anıtını-heykelini diktiğini de yazarsanız tarafsız haber yapmış olursunuz sayın site yöneticileri. YENİ TÜRKİYE den kasıt bu olsa gerek. Adamlar şanlı Türk kahramanı Kâzım KARABEKİR Paşa'nın ismi kaldırıyor, ilk terör eylemcisinin anıtı dikiliyor ve biz de bunlardan rahatsızlık duymuyorsak yediğimiz ekmeğe, içtiğimiz suya yazıklar olsun...
Avatar
ali - 4 yıl önce
yok canım ben sordum.teşkilatı mahsusa reisine sordum.reddetti.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
nevşehirli isimli arkadaşımız ziyadesiyle doğru söylemiş.
Avatar
hüsameddin - 4 yıl önce
milli emniyet hizmetleri ile görüştük .yok diyorlar