banner461
banner195

Mutlu’dan Hırsız Teşekkürü

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Dernek binasına giren hırsızın yakalanması nedeniyle il emniyet müdürlüğüne teşekkür etti.

Mutlu’dan Hırsız Teşekkürü
14 Ocak 2016 Perşembe 12:54

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Dernek binasına giren hırsızın yakalanması nedeniyle il emniyet müdürlüğüne teşekkür etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, geçtiğimiz günlerde derneğin Nejdet Ersan Parkı içerisindeki hizmet binasına giren ve dernek binası içerisinden bir takım eşyaları çalan kişinin yakalanmasında il emniyet müdürlüğü ekiplerinin gayretli bir çalışma sergilediklerine dikkat çekti.

Mutlu, “Dernek binamıza girerek az da olsa derneğimizi zarara uğratan hırsızın yakalanmasında il emniyet müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz oldukça gayretli bir çalışma ortaya koydular. Bu gayretlerinden ve derneğimize giren hırsızı yakalayıp adalet önüne çıkarmalarından dolayı tüm emniyet müdürlüğü idareci ve personellerine teşekkür ederim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.