banner461
banner195

Mutlu’dan Teşekkür

Geçtiğimiz gün kamuoyuna açıklanan Ak Parti Nevşehir Belediye Meclis üyeliği listesinde yer alan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, listenin 7. sırasında kendisine yer verilmesinden dolayı teşekkür açıklamasında bulundu.

Mutlu’dan Teşekkür
13 Şubat 2014 Perşembe 17:40

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz gün kamuoyuna açıklanan Ak Parti Nevşehir Belediye Meclis üyeliği listesinde yer alan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, listenin 7. sırasında kendisine yer verilmesinden dolayı teşekkür açıklamasında bulundu.

Mutlu, Nevşehir’deki engelli vatandaşların sorunlarının Nevşehir belediye meclisinde gündeme getirilmesi ve çözüme kavuşturulması için başvuruda bulunduğu belediye meclis üyeliği adaylığı konusunda kendisine destek olan başta Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e ve Ak Parti Yöneticilerine teşekkür etti.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde siyasi partilerin hazırlıkları devam ediyor. BU kapsamda AK Parti Nevşehir Belediye meclis adayları belli oldu. 
Melahat Aktürk, Atilla Seçen, Yücel Menekşe, Metin Çakıllı, Zahide Günbay, Zafer Çekiç, Erol Mutlu, Sevcan Aldatmaz, Mustafa Aydın, Sedat Cantekin, Fatih Güneş, Şadan Özleşen, Zübeyde Kıratlı, Faruk Sağcan, Kürşat Hakan Ceviz, Fatma Gedik, Duran Güler, Ömer Yolaç, Emine Uslu, Kemal Baltacıoğlu, İbrahim Devşiren, Ayşenur Şenyüz isimleri Ak Partinin Nevşehir belediye meclis üyesi adayları oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
engelli babası - 4 yıl önce
sayın başkan o koltukta neden oturduğnuzu unutmayın lütfen..halen nevşehirde bir görme engelli okulu yok...hatta biz herhangi bir okulda sınıfada razıyız ama o bile yok...bu konularla ilgilenin birazda nedersiniz....