banner461
banner195

Mutlu’dan Varol’a Hayırlı Olsun

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Mehmet Varol’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Mutlu’dan Varol’a Hayırlı Olsun
30 Aralık 2013 Pazartesi 11:19

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Mehmet Varol’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Seçimin demokratik bir yarış olduğuna dikkat çeken Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, bu yarışta aday olan bütün siyasi partilerin Nevşehir belediye başkan adaylarını olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Varol’a bu cesaretinden dolayı kutladıklarını ifade etti.

Mutlu, “Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği olarak bilindiği üzere biz sivil toplum örgütleriyiz. Ve bütün siyasi parti belediye başkan adaylarımıza olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir belediye başkan adayı olan Sayın Mehmet Varol’a başarılar diliyoruz. Bu demokratik bir yarış ve Cenabı Mevla’m kim hayırlısı ise ilimiz için ona nasip etsin temennisinde bulunuyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Yahu başkan yamulma dik dur hem ak partiden adayım diyon hem böyle yine Mustafa Uğur Abi'n kızdınız ne
Avatar
erol - 4 yıl önce @Nevşehirli
bizim kimseye kızdığımız yok biz sivil toplum örgütüyüz bu yolda kim bu yarışa girmişse ona başarı dilememiz bizim görevimiz.kendi düşüncelerimiz fikirlerimiz ayrıdır o başka.ama sizin gibiler oldukça bunu hiç bir zaman anlayamazsınız.biz her zaman dikiz.asıl siz bu yorumu yaparken yamukluğunuzu göstermişsiniz.