banner461
banner195

Mv. Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, Muhasebeciler Odasını Ziyaret Etti

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu 7 Haziranda Yapılacak Olan Genel Seçimler Öncesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor. Oda Başkanı Servet Kurt

Mv. Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, Muhasebeciler Odasını Ziyaret Etti
12 Mart 2015 Perşembe 17:43

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu 7 Haziranda Yapılacak Olan Genel Seçimler Öncesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu ,Bu Ziyaretleri Kapsamında Nevşehir Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Oruç Irmak Ve Yönetim Kurulunu makamında Ziyaret Etti.

Çöloğlu, "Aday olarak seçilmesi halinde Nevşehir halkı için canla başla çalışacağını belirtti. 

Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Oruç Irmak Yaptığı Açıklamasında Ak Parti Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu'nun Ziyaretinden Duyduğu Memnuniyet Dile Getirdi.

Irmak
 Sivil Toplum Kuruluşlarının tarafsız olması gerektiğine işaret ederek ilimize yapılacak olan hizmetler noktasında, hizmeti yapacak olan kim olursa olsun memnuniyet duyarız kendilerinin siyasetin dışında olduklarını, tüm aday adaylarına eşit mesafede bulunduklarını belirterek, Çöloğlu'na aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.