banner461
banner195

Nar da Halk Meclisi Toplantısı

Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında belediye başkanı Ali Erdoğmuş, kasabalı halka önce yemek ikramında bulundu, ardından belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili sorularını cevaplandırdı.

 Nar da Halk Meclisi Toplantısı
10 Haziran 2013 Pazartesi 13:54

banner143
banner134

 Nar da Halk Meclisi Toplantısı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında belediye başkanı Ali Erdoğmuş, kasabalı halka önce yemek ikramında bulundu, ardından belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili sorularını cevaplandırdı.

Nar belediyesi park alanında düzenlenen Halk Meclisi toplantısına Nar kasabası halkının ilgisi oldukça büyüktü. Yemek Programıyla birlikte yaklaşık 3 saat süren halk meclisi toplantısında Başkan Erdoğmuş, kasaba sakinlerinin hemen hemen her konuda kendisine sorular yönlendirebileceklerini belirtti.

Kasaba halkının gerek belediye çalışmaları, gerekse şansıyla ilgili sorularını cevaplandıran Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, göreve seçildiği günden bu yana yapılan çalışmaları ve bu yıl yapılacak çalışmaları anlattı.

Erdoğmuş, kasabaya doğalgaz getirilmesi, Nar özlerinde bağ evi yapılması gibi konularda da kasaba sakinlerinin sık sık gündeme getirdikleri konulara da cevap verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.