banner461
banner195

Nar Kasabası Cazibe Merkezi Olacak

Durmak yok yola devam diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider dün Merkeze bağlı Nar kasabasında Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş u Belediyedeki makamında ziyaret etti.

Nar Kasabası Cazibe Merkezi Olacak
21 Eylül 2013 Cumartesi 10:09

banner143
banner134
Gizligider Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş'tan kasabada yürütülen Nar Belediyesinin son projeleri hakkında bilgiler aldı.
Ali Erdoğmuş Milletvekili Gizligider e tamamlanan ve hala hazırda yürütülen projeler hakkında bilgi verirken şüphesiz en çok ilgi çeken proje olarak Nar ılıca parkı gösteriliyor.

Nar piknik alanı düzenlemesi bittiğinde gerek Narlı gerekse Nevşehirli vatandaşlarımızı çok şaşırtacak diyerek bu konuda iddiasını ortaya koyan Nar Belediye Başkanı Erdoğmuş şimdilik sadece bu kadar ipucu vereyim çalışmamız sona erdiğinde Nar kasabamız Bölgenin cazibe merkezi olacak çok büyük ve özel bir tesise kavuşmuş olacak dedi.Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabasında belediye oldukça görkemli bir projeye önümüzdeki günlerde imza atacak. Proje bu yıl sonuna kadar hayata geçirilmesi bekleniyor.

Nar Ilıca Parkının hemen altında yapılması beklenen proje ile oluşturulacak olan dinlenme alanında yüzme havuzu ve etrafında oldukça görkemli bir piknik alanı oluşturulacak. Nevşehir merkeze oldukça yakın olması itibariyle bu tesisin hayata geçirilmesi ile Nar kasabasının merkez ve merkeze bağlı yerleşim alanlarından binlerce insanı her hafta kasabaya çekmesi bekleniyor.Nar kasabasında heyecanlı bekleyiş sürüyor...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
başkanım hizmetlerinizden çok memnunuz. sizleri tekrar başkan olarak görmek istiyoruz.başarılar.
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
mustafa ekiz başkanımın büyük bir hatırası olan adeta bura ile yatıp kalkan başkanımın piknik alanına yapmış olduğunuz tadilatlar beni çok duygulandırdı. bu güne kadar yusuf başakan hiç bakmadı. pislikten geçilmiyordu. şimdiye kadar bir başkanın yapıpta diğerinin devam ettiğini sadece sizde yaşadık. bundan sonra oylarım sizinle başkanım. hizmetlerinize devam. hep memnun oluyoruz. başarılar.
Avatar
Mehmet - 5 yıl önce
buralar ne kadar güzel olmuş ne zaman açılacak başkanım ellerine sağlık. ayrıca milletvekilimiz ebubekir beye de teşekkürler.
Avatar
narlı - 4 yıl önce
başkanım çok güzel bir proje...yalnız bir ricam olacak..aşağı özde soguk pınara çıkan çaydan yağış olunca yaz da kışda çok zor geçiyoruz..orada da bir çalışma yapılırsa dua ederiz..