banner461
banner195

Nar ve Kaymaklı’da Kutlu Doğum Programı

Nevşehir’in iki ayrı beldesinde 26 Nisan 2013 Cuma günü kutlu doğum haftası etkinliği gerçekleştirilecek.

Nar ve Kaymaklı’da Kutlu Doğum Programı
26 Nisan 2013 Cuma 10:49

banner143
banner134

 Nevşehir Merkeze bağlı Nar Kasabasında Kutlu Doğum Haftası nedeniyle etkinlik düzenlenecek.

Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, Sevgili Peygamber efendimizin 1442’nci Kutlu Doğum Vesilesi ile düzenlenecek olan etkinliğe tüm Nevşehir ve Nar halkını davet etti.

26 Nisan 2013 Cuma akşamı Nar kasabası kültür merkezinde düzenlenecek olan kutlu doğum haftası etkinliğinde İlahiyatçı Yazar Dursun Ali Erzincanlı şiirleriyle konuk olurken, Program Yapımcısı, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu ise Kutlu doğum konulu dini sohbetiyle programa renk katacak.

Öte yandan aynı gün öğle saatlerinde Kaymaklı beldesinde de bir başka kutlu doğum haftası etkinliği yapılacak. Kaymaklı belediyesi Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Kültür Merkezinde Dursun Ali Erzincanlı’nın katılacağı program yapacak.

Kaymaklı belediye başkanı Halit Elma, 26 Nisan 2013 Cuma Günü Saat 14:00′ de Kültür Merkezinde düzenlenecek Anma Etkinliğine tüm Nevşehir halkını davet etti.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yorum - 5 yıl önce
bu tür haberleri vermeniz çok güzel a.r.o. fakat dün akşam d.i.p s. salonundaki programdan neden bahsetmiyorsunuz.müthiş bir izdiham vardı ve çok güzel bir programdı. bu programıda haber yapmanızı beklerdik.avanos agv nın yorumu sizi çok etkiledi galiba meyve veren ağaç her zaman taşlanırmış başkalarınında benzer çalışmalar yapması lazım eleştirip insanları vazgeçirmeye çalışmaka yerine.sizde taraf tutuyorsunuz demek ki