banner461
banner195

Nar'da Süpriz Proje Bayram Sonuna Kaldı

Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabasında belediye oldukça görkemli bir projeye önümüzdeki günlerde imza atacak. Proje bayram sonunda hayata geçirilecek.

Nar'da Süpriz Proje Bayram Sonuna Kaldı
09 Temmuz 2013 Salı 14:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabasında belediye oldukça görkemli bir projeye önümüzdeki günlerde imza atacak. Proje bayram sonunda hayata geçirilecek.

Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş’un önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklamayı planladığı proje ile Nar kasabası Nevşehir merkez ve merkeze bağlı yerleşim alanlarının adeta sayfiye alanı haline gelecek.

Nar Ilıca Parkının hemen altında yapılması beklenen proje ile oluşturulacak olan dinlenme alanında yüzme havuzu ve etrafında oldukça görkemli bir piknik alanı oluşturulacak. Nevşehir merkeze oldukça yakın olması itibariyle bu tesisin hayata geçirilmesi ile Nar kasabasının merkez ve merkeze bağlı yerleşim alanlarından binlerce insanı her hafta kasabaya çekmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yaşar - 5 yıl önce
sayın başakınmız ali bey seçime şurada dört ay beş ay kalamı bu yatırımı yapıyor yanı seçim yatırımı yazıklar olsun
Avatar
ÜLKÜ BÜBER - 5 yıl önce
proje nar ve civari için çok muhteşem ancak sayin yetkililer dikkat etsin,mevcut ilica parkinin akibetine uğramasin. biliyoruz ki yapimi zor bozumu kolay olan bir dünyadayiz.