banner461
banner195

Nar’ın Turizme Açılımı Sınıfta Kaldı

Nevşehir merkeze en yakın yerleşim alanı olan Nar kasabasının turizme açılımı 20 yıldır gündemde. Ancak kasabanın 20 yılına başkanlık eden 4 belediye başkanı da bunu başarabilmiş değil.

Nar’ın Turizme Açılımı Sınıfta Kaldı
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:33

banner143
banner134

 Nar’ın Turizme Açılımı Sınıfta Kaldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze en yakın yerleşim alanı olan Nar kasabasının turizme açılımı 20 yıldır gündemde. Ancak kasabanın 20 yılına başkanlık eden 4 belediye başkanı da bunu başarabilmiş değil.

Merkeze yakın olması itibariyle butik otelciliğin yaygınlaşabileceği uygun mekanları bulunan, son derece yeşil ve vadi turizmine de elverişli olan arazileriyle bu konuda da öne çıkarılabilecek olan Nar kasabasında 20 yılda turizmle ilgili sözler sadece söz olmakta kaldı.

Kasabanın son 20 yılına damgasını vuran Süleyman Ergör, Mustafa Ekiz, Yusuf Kurugöllü ve Ali Erdoğmuş bu konuda kendilerinden bekleneni ne yazık ki verebilmiş değil.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet akif - 4 yıl önce
Turizme açılınca ne olacak.. iyi düşünülmelidir... getirisi ve götürusu iyi hesaplanması lazım... her şey para değildir... kendi kabuğunda kendi güzellikleri içinde yaşayan şehrin gürültüsünden uzak bir yer Nar kasabası... açıkçası ben turizmin falan iyilik adına bir şey getireceğine inanmıyorum... Turist demek farklı kültür demek iyisiyle kotusuyle... butik otel olunca yemesi İçmesi... zaten ancak kaldirilabildi saraphane... kendi içimizde kendi yagimizda biz iyiyiz... sanki o işletmeleri Narlı mi çalıştıracak... hayir tabiki de... bir kaç zengin gelecek onlar para kazanacak derdi bize kalacak... lütfen dokunmayın nara... vesselâm...
Avatar
MAHMUT KIZILBAYRAK - 4 yıl önce
nar halkında bu talep itibar görmedi yapacak bir şey yok halk ne derse o olacak ama kaybı büyük narın
Avatar
Gurbetin Hacı - 4 yıl önce
biz zaten istemiyozki.niye zorluyosunuzki.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
eee nerde kaldı o sözler... ali hoca tek başına iktidarken akp yapamazsa artık kimse yapamaz. nerde kaldı sözleri neyse devlet hastanesinin karşısındaki villalarda pek güzel! ebu vekil bey'in villasına doğalgaz diğer ev sahiplerini rahatsız ediyor. bilginize.
Avatar
narli - 4 yıl önce
Keşke yabancı halka da kapansa