banner461
banner195

Narlılar Milletvekili Hemşehrisini bağrına Bastı

Nar Belediyesi tarafından tertip edilen 8 Mart Dünya kadınlar günü etkinliğine katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan'ı burada coşkulu bir kalabalık büyük sevgi gösterileriyle karşılayarak,Milletvekili hemşehrileri Feralan ı bağırlarına bastılar.

 Narlılar Milletvekili Hemşehrisini bağrına Bastı
10 Mart 2014 Pazartesi 14:37

banner143
Nar Belediyesi Ali Erdoğmuş 8 Mart Kadınlar günü Kutlaması
İlgili Galeriye Git
banner134

 Narlılar Milletvekili Hemşehrisini bağrına Bastı

Nar Belediyesi tarafından tertip edilen Dünya kadınlar günü etkinliğine katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan'ı burada coşkulu bir kalabalık büyük sevgi gösterileriyle karşılayarak,Milletvekili hemşehrileri Feralan ı bağırlarına bastılar. 

AK Parti heyeti ve Milletvekilleri adına Narlı vatandaşlara selamlama konuşması yapan Ahmet Erdal Feralan, Değerli vatandaşlarımız bende sizler gibi Narlıyım.Narlı olmaktanda gurur duyuyorum dedi.


AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan konuşmasında bugüne kadar Nar Beldesinin her zaman yanında olduk. Sağ olsunlar Narlı hemşehrilerimde bizlerin her zaman yanında oldu. 

Belediye Başkanımız Ali Erdomuş'un yeni döneminde belde için önemli projeleri yer almaktadır. Bu yapılacak olan tüm projelerde bizler milletvekilleri olarak her zaman yanındayız. Unutmayalım arkadaşlar bu seçim Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimidir. Bu yüzden Başbakanımıza tüm ülke olarak sahip çıkmamız gerekmektedir. Nar Beldesinde Belediye Meclis adaylarının şimdiden yüzde yüzünü kazandık. Umut ediyorum ve inanıyorumki burada tüm adaylarımız tıpkı belediye meclis adaylarımız gibi yüzde yüz bir oy ile bizlere destek verirler''dedi.

Feralan,yakınlarda sizlerin kapılarınız çalınabilir sizden AK Partiye vereceğiniz oylarınıza amborgo koymaya çalışan birileri olabilir aman dikkatli olun bunlara fırsat vermeyin dedi.

Bizim Nar Adayımız Ali Erdoğmuş Değil Recep Tayyip ERDOĞAN'dır dedi...

Milletvekili Feralan son olarak ;Bizim hemşehrisi olarak çalışkanlığı dürüstlüğü ile gurur duyduğumuz Başkanımız Ali Erdoğmuş a tam destek istiyorum ve Erdoğmuş'la inşallah yine yeniden durmak Yok Yola devam dedi...Büyük ilgi karşısında duygulanan Milletvekili Feralan Narlı hemşehrilerim görüyorum ki Kararlarını çoktan vermişiler diyerek onları kutladı...

Salon ayağa kalkarak Milletvekilleri ve Başkan Erdoğmuş a uzun süre sevgi ve destek gösterilerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın vekili bizler nevşehirli kazasker lerden salih a.nın oğlu biliyorduk demek nallıymış.
Avatar
narlı - 4 yıl önce
sayın vekilim erdal abim sana saygımız sonsuz lakin bu başkan insanları bezdirdi il genel meclisinde oyumuz sizlere başbakana ama belediyede bilale atacaz bir çok ak partili gibi saygılar
Avatar
site yoneticisi - 4 yıl önce
bir vekil için nallıymış diye yazı yazılıyor bunu yayınlıyorsunuz ayıptır.
Avatar
ergene cevap - 4 yıl önce
erdal beyin anne tarafı narlı, baba tarafı nevşehirlidir, ama senin bu olayı bilmene rağmen, "nallıymış" diye yazmanız ve narlıları küçümsemeniz çok ayıp,
Avatar
narlı yaşar - 4 yıl önce
sayın vekilim sana saygı duyuyoruz ama bu başkan nar için bir şey yapmadı hep kendi işinde koştu
Avatar
bayram bostanci - 4 yıl önce
Sayın vekilim erdal abim seni severiz sayarız saygımız sonsuzdur ama ali erdomuş'un yaptırtıgı hic bir şey yok ama biz bu secimlere bakalim olan olmuş bizde ileriye bakmak zorundayiz onun recep tayip erdoganı severiz butun oylar ak partinin olacak insallah ... Erdal abim saygılarımla