banner461
banner195

NERO’dan Üyelerine Bir Fırsat Daha

Nevşehir Rehberler Odası, Kapadokya Kiliselerinin Stilistik Gelişimi Ve Bizans Yunancası Okuma Teknikleri konulu eğitime katılmak isteyenlerin bir an önce kayıtlarını yaptırmalarını istedi.

NERO’dan Üyelerine Bir Fırsat Daha
07 Mart 2015 Cumartesi 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Rehberler Odası, Kapadokya Kiliselerinin Stilistik Gelişimi Ve Bizans Yunancası Okuma Teknikleri konulu eğitime katılmak isteyenlerin bir an önce kayıtlarını yaptırmalarını istedi.

Oda Başkanı Sami Yılmaz, “NERO olarak; Rehber Meslektaşlarımıza Çok Yararlı Olacak Bir Fırsat Daha Sunuyoruz. Japonya'dan ülkemize araştırma ve inceleme için gelen Bizantolog Bay Hirofumi Sugawara, "Kapadokya Kiliselerinin Stilistik Gelişimi Ve Bizans Yunancası Okuma Teknikleri" konulu teorik ve uygulamalı eğitim verecektir. Uygulamalar "Göreme ve Soğanlı" Kiliselerinde yapılacaktır. 20 Şubat 2015 tarihinde teorik, 21 ve 22 Şubat 2015 tarihlerinde ise uygulamalı eğitimin yapılacağı program için katılım ücreti 75 TL’dir. Katılmak isteyen üyelerimizin en kısa sürede kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.