banner461
banner195

NESO Fuar Organizasyonlarında Etkin Rol Alacak

Nevşehir Esnaf Sanatkarlar odası, ilimizin tanıtımı ve esnafımıza bu tanıtım çalışmalarının geri dönüşümünün sağlanması aşamasında daha etkin bir rol üstlenmeye hazırlanıyor.

NESO Fuar Organizasyonlarında Etkin Rol Alacak
01 Ekim 2013 Salı 10:49

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf Sanatkarlar odası, ilimizin tanıtımı ve esnafımıza bu tanıtım çalışmalarının geri dönüşümünün sağlanması aşamasında daha etkin bir rol üstlenmeye hazırlanıyor.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Nevşehir’in en önemli eksikliklerinden birinin fuarlarda ilimizin tanıtımı ve bu tanıtımların ilimiz esnafına geri dönüşümünün yeterince sağlanamaması olduğunu söyleyen Nevşehir esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Nafiz Çalışkaner, “İlimizin en önemli eksikliklerinden birinin fuar organizasyonları ve bu organizasyonların ilimiz esnafına olumlu dönüşümünün sağlanamaması olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle oda olarak bundan sonra bu tür organizasyonların bizzat içerisinde olacağız. Bu konuda ciddi bir çalışmanın içerisinde bulunacağız. Özellikle İstanbul’da düzenlenecek olan fuar organizasyonlarında ilimizin değerlerinin tanıtımı ve bu tanıtımlar sayesinde ilimiz esnafının olumlu ölçüde yararlanmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.