banner421
banner461
banner195

NEÜ-USET Tafana Fast Food & Cafe Hizmete Açıldı

Nevşehir Üniversitesi Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksek Okulu’na bağlı olarak Nevşehir Üniversitesi ana yerleşke içerisinde USET Tafana Fast Food & Cafe hizmete açıldı.

NEÜ-USET Tafana Fast Food & Cafe Hizmete Açıldı

banner143
banner134

 Doğal ve kültürel zenginliği ile Türkiye’nin ve dünyanın gözde turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’nın doğal peribacalarını andıran fiziki yapısıyla da dikkatleri çeken USET Tafana Fast Food & Cafe, üniversite personeli ve öğrencilerine hizmet veriyor.

Damak tadına hitap eden zengin menü çeşitleri ile haftanın 5 günü sabah 08.00’den akşam 22.00’ye kadar hizmet veren USET Tafana Fast Food & Cafe, hijyene verdiği önemle dikkat çekiyor. Kaliteli ürünleri sağlıklı ortamlarda üniversitemiz personeline ve öğrencisine sunan USET Tafana Fast Food & Cafe, fiyat yönünden de oldukça cazip.

Ayrıca USET Tafana Fast Food & Cafe’de, Turizm Fakültesi, Meslek Yüksekokulu, Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim gören öğrencilere uygulama imkânı sağlanıyor.

Eski Anadolu Evlerinde Kullanılan 'Tafana’nın Sözlük Anlamı:

[TAFANA: 1.bk. takana. 2.Kiler. 3.Tandır odası. 4. Mutfak. 5. İçinde tandır bulunan mutfak. (Kaynak: Türk Dil Kurumu Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü)]

USET Tafana Fast Food & Cafe Fiyat Listesi:

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.