banner461
banner195

NEÜ-USET Tafana Fast Food & Cafe Hizmete Açıldı

Nevşehir Üniversitesi Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksek Okulu’na bağlı olarak Nevşehir Üniversitesi ana yerleşke içerisinde USET Tafana Fast Food & Cafe hizmete açıldı.

NEÜ-USET Tafana Fast Food & Cafe Hizmete Açıldı
23 Eylül 2013 Pazartesi 11:05

banner143
banner134

 Doğal ve kültürel zenginliği ile Türkiye’nin ve dünyanın gözde turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’nın doğal peribacalarını andıran fiziki yapısıyla da dikkatleri çeken USET Tafana Fast Food & Cafe, üniversite personeli ve öğrencilerine hizmet veriyor.

Damak tadına hitap eden zengin menü çeşitleri ile haftanın 5 günü sabah 08.00’den akşam 22.00’ye kadar hizmet veren USET Tafana Fast Food & Cafe, hijyene verdiği önemle dikkat çekiyor. Kaliteli ürünleri sağlıklı ortamlarda üniversitemiz personeline ve öğrencisine sunan USET Tafana Fast Food & Cafe, fiyat yönünden de oldukça cazip.

Ayrıca USET Tafana Fast Food & Cafe’de, Turizm Fakültesi, Meslek Yüksekokulu, Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim gören öğrencilere uygulama imkânı sağlanıyor.

Eski Anadolu Evlerinde Kullanılan 'Tafana’nın Sözlük Anlamı:

[TAFANA: 1.bk. takana. 2.Kiler. 3.Tandır odası. 4. Mutfak. 5. İçinde tandır bulunan mutfak. (Kaynak: Türk Dil Kurumu Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü)]

USET Tafana Fast Food & Cafe Fiyat Listesi:

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.