banner421
banner461
banner195

Neü'nün Adının “Hacı Bektaş I Veli“ Olarak Değiştiriliyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Demokratikleşme paketini açıklıyor. Erdoğan açıklamasında Nevşehir Üniversitemizin ismini Hacıbektaş Üniversitesi olarak değiştirileceğini belirtti.

Neü'nün Adının “Hacı Bektaş I Veli“ Olarak Değiştiriliyor

banner143
banner134


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hacıbektaş-ı Veli'ye - 4 yıl önce
hacıbektaş-i veli hazretlerine sonsuz saygımız ve sevgimiz var fakat sırf birilerine şirin gözükmek için üniversitemizin adını değiştirmeniz hiç uygun değil, sayın millet vekilleri ve millet daha neyinizi değiştirene kadar uyuyacaksınız, andımız okunmayacak, üniversitenin adı değişecek, bütün kiliseler açılacak bunlar kime hizmet ediyor hayret yai
Avatar
AHHH NEVŞEHİRİM AH... - 4 yıl önce
bu ülke böyle nereye gidecek,ben istiyorum böyle olacak! ne demek allah aşkına.bir ülkenin başbakanı bir üniversitenin ismini birilerine şirin görünmek için nasıl değiştirebilir.bu şehirdeki insanları ne zannediyorlar.sesimiz çıkmıyor diye koyunmu zannediyorlar yoksa.siyasi çıkarlar uğruna üniversitemizin adını değiştiremezsiniz beyler.sizi allah'ta,tarihte,nevşehirlide asla affetmiyecek.sevgili milletvekillerimizi göreve çağırıyorum.allah aşkına buna engel olunuz.
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
bu milletvekilleri kendi kendilerini ateşe atıyorlar.
Avatar
esnaff - 4 yıl önce @Hacıbektaş-ı Veli'ye
aynen katılıyorum bu kadar pasif millet vekillerimiz olursa daha nelerimiz değişir.ayıp bir şey o zaman nevşehirdeki 290 bin sunni için ne yapılacak. bizdemi hoplayalım.son kalan değerlerimizde bir bir elimizden gidiyor.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
vekile soran mı var vekillerimiz karar açıklanırken başkanla beraber meşk yapanları izliyordu
Avatar
İNSANLIK... - 4 yıl önce
hiç kimse kimseye bir şey deme hakki yok..bizler zaten kuzu olmuşuz...nelere karşi çiktiysa bu millet..ya kafasina cop yedi, ya suratina gaz siktilar, yada kodese attilar.demokrasi varya hani memlekette..kime daniştilar bu zamana kadar..siyaset icat oldu insanlik ve müslümanlikta bitti..milletvekillerimiz maaşlarina 100 yüz zama gelince el kaldirirlar boşa seslenmeyin o insanlara...
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
çok iyi olmuş elninize sağlık
Avatar
mahmut yanbasar - 4 yıl önce
hayırlı oğurlu olsun çek şey değişecek hemşehrilerimiz