banner461
banner195

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi‏ Öğrencisi Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Seçildi.

2000 Evler Anadolu Lisesi Öğrencisi, Nevşehir Öğrenci Meclis Başkanı Mehmet Yıldıray YÜKSEL, Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Seçildi.

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi‏ Öğrencisi Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Seçildi.
09 Mayıs 2015 Cumartesi 23:53

banner143
banner134
2000 Evler Anadolu Lisesi  Öğrencisi, Nevşehir Öğrenci Meclis Başkanı Mehmet Yıldıray YÜKSEL, Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı Seçildi.

2013-2014 ve 2014-2015 öğretim yılında üstüste iki yıl Nevşehir Öğrenci Meclis Başkanlığına seçilen 2000 Evler Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Yıldıray YÜKSEL bu başarılardan sonra Nevşehir´e bir ilki yaşatarak Erzurum´ da  05-07/05/2015 tarihlerinde  düzenlenen Türkiye Öğrenci Meclisi toplantısında, 12. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanı seçilmeyi başarmıştır.

www.fibhaber.com olarak Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi, milli eğitim camiasını,okulumuzu, katkı sağlayan kişi, kurum ve kuruluşları kutlarız.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uçhisarlı - 3 yıl önce
tebrikler uçhisar'ın yiğit evladı.
Avatar
uçhisarlı - 3 yıl önce
tebrikler uçhisar'ın yiğit evladı.
Avatar
gururumuz - 3 yıl önce
Nevşehir Ülkü Ocaklı kardeşimizle gurur duyuyoruz. İnşallah ocaklarımızda yetişen gençler bayrağı daha ileriye götüreceklerdir.
Avatar
Halk - 3 yıl önce
Nevsehir Ülkü Ocaklarının facebooktaki yazısını okudum da olayı resmen siyasete dökmüşler. Tamam ortada bir başarı var haklısınız ama AKP HDP CHP PKK CEMAAT ittifakına karşı kardeşimiz birinci oldu yazmışlar. Yanlış yazmışsınız MHP HDP CHP PKK CEMAAT olacaktı. Alparslan Türkeş yaşasaydı Devlet Bahçelinin yüzüne tükürurdu kime hizmet ettiği belli değil. Diğer bir kısmında ise her türlü teklif ve tehdit yapılmıştır yazılmış . Bir söz vardır anasını boyayıp babasına satar diye işte siz o kişilersiniz size para teklif etseler her türlü şeyi yapardınız. Asılsız iddialarla kendinizi yükseklerde görüp kendinizi avutuyorsunuz. 23 Nisanda Başbakanlık koltuğunu veririz :) Pardon seneye 23 Nisanda Başkanlık Sistemi olacaktır