banner461
banner195

Nevşehir 2015 Yılında da ‘’FİB Haber’’ Dedi

Yayın hayatına yaklaşık 9 yıl önce başlayan Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinin en çok takip edilen haber sitesi Fibhaber.com, marka değerini günden güne yükselten yeni gelişmeler yaşıyor.

Nevşehir 2015 Yılında da ‘’FİB Haber’’ Dedi
04 Ocak 2016 Pazartesi 00:28

banner143
banner134
Nevşehir'in sesi ve sitesi FİB Haber haber sitesi, her yıl olduğu gibi 2015 yılında da Nevşehir’in en çok takip edilen haber sitesi olmayı başardı.

Dünyaca ünlü Google arama motoru verilerine göre www.fibhaber.com Nevşehir in yine açık ara Haber Kaynağı olmayı sürdürüyor...

Nevşehir’de bugüne kadar yaşanılan tüm gelişmeleri anı anına Nevşehir kamu oyu ile paylaşan www.fibhaber.com haber sitesi Nevşehir’de de bir çok haber sitesine de örnek oldu.

Her konuda diğerlerine Örnek olan sitemiz Nitekim Nevşehir’de haber sitelerine bakıldığı zaman hep ilk haberlerin haber sitemizde yayınlandığı ve ardından ise diğer haber sitelerinin de yayınlanan birçok haberlerin de kaynağı olduk.

Nevşehir Gündemin adresi FİB Haber.Com Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinden günün gelişen tüm olaylarını Nevşehirlilerin Sesi ve sitesi olarak gündem oluşturmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir tarafından FİB Haber’e teşekkürler yağıyor…

Gerek tüm Nevşehir ve Kapadokya Bölgesi gerekse yurt içi ve yurt dışında Nevşehirlilerin buluşma adresi FİB haber.Com a okuyucularından tebrik ve teşekkür mesajları yağıyor.


Farklı İlkeli Basın ilkesi ile Memleket menfaatlerini ön plana alan bu anlamda Herşey Nevşehir için diyerek her zaman  Nevşehir tarafında olan FİB Haber duruşuyla Nevşehir halkını büyük güvenini kazandı.

Nevşehir’in ilk İnternet haber gazetesi olma özelliğini taşıyan FİB Haber Nevşehir de en çok okunan ve takip edilen medya organı olarak büyümeye devam ediyor.

Nevşehir ile ilgili aradığınız tüm haberler www.fibhaber.com da…İşte okuyucularımızdan gelen yorum ve tebriklerden sadece sizin için seçtiklerimiz bir bölüm mesajlar…

 Yayın hayatına 9 yıl önce başlayan Fibhaber.com, marka değerini günden güne yükselten yeni gelişmeler yaşıyor.

Habercilikte Farklı İlkeli Bakış sloganıyla Nevşehirlilerin Dünyaya açılan penceresi fibhaber.com, sürekli güncel haberlerin listelendiği haber sistemi olan Google News'e kaydedildi. 

Nevşehir'in gözü ve kulağı olarak www.fibhaber.com olarak Tüm Okuyucularımıza teşekkür ederiz.


Fibhaber.com artık sektörün devi Google News'te...
 
Genç, dinamik ve özverili ekibiyle 9 yıl önce yayın hayatına başlayan ve bu süre içerisinde aylık ortalaması yaklaşık 200-250 bin Nevşehirli takipçi sayısına ulaşarak büyük bir rekor kıran FİB Haber , şimdi Google News'te. 

Yayın hayatında fazlaca geçmişi olmayan ve özgün içerik sunmayan sitelerin başvurularını genellikle reddeden Google News, Fibhaber.Com 'u ilk başvurusunda bünyesine dahil etti.

www.fibhaber.com, birçok haber kaynağını özel haberleri, bağımsız içeriğiyle sıralayarak okuyuculara sunan Google News'e kayıt oldu. FİB Haber, artık devler liginde. Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı, okuyucularına teşekkür etti. 

GOOGLE HABERLER KABUL ETTİ
Google News'e başvuru yapmak için gerekli şartları kısa sürede yerine getiren fibhaber.com, News Danışmanı, yönlendirmesiyle başvuru sürecini olumlu tamamladı. Konuyla ilgili açıklama yapan FİB Haber Genel Yayın Yönetmenimiz Fikret Çapacı, "Okuyuculara farklı ve özgün haberleri sunmak için çıktığımız bu yolda sürekli olarak ilklere imza atarak güzel başarılar elde ettik. Tamamen özgün ve farklı içerikleri okuyucularımıza ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Türkiye geneli bir yapılanmanın da ne kadar zor olduğunun farkındayız" dedi. 

 NEVŞEHİR FİB HABER OKUYOR !
Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde gündemi belirleyen haberleri, sürekli güncellenen sayfaları ve tarafsız haberciliğe gösterdiği özen ile bu alanda İnternet Haberciliğin zirvende yer alan FİB Haber, günden güne kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Alexa verilerinde Türkiye'de ilk 2 bin arasına girmek üzere olan Fibhaber.com, artık Google News'te de okunabilecek; aramalarda resimli sonuçlar ile okurlarının karşısında olacak.
 
Hiçbir siyasi, ticari ya da bir gruba yönelik zümrenin desteğiyle hareket etmeyen Fibhaber.com, tamamen okurlarından aldığı güç ve reklam verenlerinden elde ettiği gelirle, sağlam adımlarla yoluna devam ediyor (Reklam İçin Tel: 384 212 9 444 , E-Posta: fibajans50@hotmail.com).


 
GOOGLE NEWS NEDİR?
 
Google News, tamamen özgün ve bağımsız bir içeriğe sahip olan, bünyesinde güncel haber sitelerini barındıran bir haber sistemidir. Güncel haberleri birçok farklı kaynaktan sunarak alternatifleri okurlarla buluşturması dışında, arşiv arama sistemi ile yıllar önceki bir habere de kolay erişim imkanı tanımaktadır.

Özgün bir içeriğe sahip olmayan haber siteleri Google News'ten yararlanamıyor. 

Haber sitelerinin günden güne artması sebebiyle Google News artık daha titiz eleme yöntemleri kullanıyor. Google News, özgün haber sunmayan siteleri sisteme dahil etmiyor. 

TEŞEKKÜRLER NEVŞEHİR
Acıgöl'den Avanos'a , Derinkuyu'dan Hacıbektaş'a , Gülşehir'den Kozaklı'ya Ürgüp'ten Nevşehir’e halkımızın gözü kulağı ve sesi olarak  www.fibhaber.com haber sitesini Nevşehir’e bağdaştıran tüm Nevşehir halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizi biz yapan tüm Nevşehir halkına teşekkürler…

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.