banner461
banner195

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı Yapıldı

Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti toplantısı Vali Mehmet Ceylan başkanlığında gerçekleştirildi.

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı Yapıldı
13 Mayıs 2014 Salı 12:50

banner143
banner134

 Nevşehir Valiliği toplantı salonunda yapılan toplantıya Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın yanı sıra Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli ,Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Akgüller,Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çiçek katıldı.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan burada yaptığı açıklamada Islah organize sanayi bölgesinin ve Acıgöl organize sanayi bölgesinin arıtma tesislerinin en kısa sürede yapılacağını söyledi. Vali Ceylan konuşmasında şunları kaydetti.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Ceylan'ın yanı sıra İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Uğur Akgüller, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çiçek, Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Ali Öbekli ve Yönetim Kurulu Üyesi Habil Ulur katıldı.

  Toplantıda konuşan Vali Ceylan, organize Sanayi bölgesinin arıtma sorunu ile ilgili olarak bir süredir yürütülen çalışmalar çerçevesinde hazırlanan projenin Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'na gönderildiğini kaydetti. Bakanlıktan bu konuda bir kaynak beklentisi içerisinde olduklarını ifade eden Vali Ceylan, önümüzdeki aylarda bununla ilgili olarak gerekli ihalenin gerçekleştirileceğini ve arıtma probleminin çözüme kavuşturulacağını vurguladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kel alaka - 4 yıl önce
bu adamlardan ne fayda gelir? teknik adam yok. siyaseten gelmişler oturmuşlar. vah memleketim vah.
Avatar
Ülkü Aslan - 4 yıl önce
organizenin en büyüğü oturuyor orada. mehmetali öbekli. kendisi herhalde organizenin sorunlarına vakıftır. ayrıca illaki teknik ekiplerinden de bilgiler alıp gelip oturmuştur. valiyle istişare yapmak için teknik ekibi getirip oturtmak gerekmez, konuya vakıf ol yeterli. sonuçta teknik ekipleri zaten vardır organizede. onlardan bilgi alır, sanayicilerden sıkıntıları öğrenir ve biri vekaleten gelir oturur masaya. siyaseten oturmuşlar dediğin adamlardan sadece habil uluer'in siyasetle bir dönem alakası olmuştur. onun dışında siyaseten kimse göremedim ben?? bakıyorum bazı zamanlar çok saçma yorumlar yapıyorsunuz. haberi anlayarak okuyun ve laf olsun diye yorumlamayın gerçekten bir fikriniz varsa yorum yapın. yoksa kuru gürültü oluyor.