banner461
banner195

Nevşehir AGD'den 'Mektubunuz var' Etkinliği

Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi Nevşehir Hacı Bektaşı Veli Üniversite Öğrencilerine Yönelik Dikkat çeken Bir Etkinliğe imza Atıyor.

Nevşehir AGD'den 'Mektubunuz var' Etkinliği
05 Mart 2015 Perşembe 11:16

banner143
banner134
 Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi  Nevşehir Hacı Bektaşı Veli Üniversite Öğrencilerine Yönelik Dikkat çeken Bir Etkinliğe imza Atıyor. Her Hafta farklı konu hakkında mektuplar yazılııp zarfa konuluyor Öğrencilerin sınıftaki sıralarına bırakılıyor bu uygulama bir çok öğrencinin dikkatini ve ilgisini çekmeyi şimdiden başarmış görünüyor. konu hakkında Görüştüğümüz AGD Şube Başkanı Abdurrahim Doğru Şunları Söyledi:
Nevşehir AGD şubemiz Azim ve heyecanla Çalışmalarına aralıksız devam ediyor Elhamdulillah Başta Üniversite ve Lise  ve ortaokul öğrencileri  olmak üzere tüm gençliğin Milli ve Manevi Değerlerinin Yükselmesi için Elimizden geldiği kadar gayret ediyoruz. bu minvalde Üniversite Hanımlar komisyonumuzun başlatmış olduğu ''Mektubunuz var'' Etkinliği gerçekten takdire şayandır. bu ve benzeri yaptığımız yada yapacağımız çalışmalar ile Bu millet Özüne Dönecektir bu konuda inancımız tamdır. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.