banner461
banner195

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yoldaş Ünver'i Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atanan İsmail Yoldaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yoldaş Ünver'i Ziyaret Etti
22 Ağustos 2013 Perşembe 15:48

banner143
banner134

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, kurumsal yapı olarak ülke genelinde engelliler başta olmak üzere aile ve yaşlıların sosyal hayatta daha etkin hale gelebilmeleri yönünde önemli projelerin hayata geçirildiğini belirtti. Toplumsal yapının güçlendirilmesi anlamında vazgeçilemeyecek reform niteliğindeki bu kapsamlı çalışmaların yoğun şekilde devam ettirildiğini vurgulayan Ünver, bu alandaki çalışmalara da Nevşehir Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ellerinden gelen tüm çabayı göstermekte kararlı olduklarını vurguladı.

Siirt Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine atanan İsmail Yoldaş’da, kurumun toplumda daha verimli hizmet götürülebilmesi konusunda Nevşehir Belediyesi’nin büyük hizmetleri olduğunu belirterek,çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti. Yoldaş, bu çabaların kurum çalışanlarının motivasyonunun artmasında önemli bir güç oluşturduğunu dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.