banner461
banner195

Nevşehir AK Parti Listesinde 9 Yeni İsim

AK Parti’nin milletvekilliği aday adaylığı listesinde 7 Haziran seçimlerinde başvuruda bulunan isimlerin ağırlığı dikkat çekti. Ancak o listeye 9 yeni isim daha katıldı.

Nevşehir AK Parti Listesinde 9 Yeni İsim
04 Eylül 2015 Cuma 15:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’nin milletvekilliği aday adaylığı listesinde 7 Haziran seçimlerinde başvuruda bulunan isimlerin ağırlığı dikkat çekti. Ancak o listeye 9 yeni isim daha katıldı.

55 aday adayı sayısından 43’e düşen aday adayı listesinde dikkat çeken isimlerde var.

Eğitimci- Yazar Ahmet Belada, Av. Ali Aygün,Dr. Hakan Serçe, Av. Zehra Soysaldı ,Kemal Sertkaya, Eczacı Mehmet Aktürk, Salih Taşdirek (Yurt Dışından) , Kemal Kurnaz ve Ulutaş Dirlik’in 7 Haziran seçimlerinde aday adayı olmayıp erken genel seçim sürecinde AK Parti’den aday adayı olmaları oldukça dikkat çekici.

Bu arada 7 Haziran seçimlerinde aday adayı olan Adem Uğur, Ahmet Bilgili, Ahmet Kars, Ahmet Erdal Feralan, Ali Gemici, Ali Osman İmamoğlu, Bayram Altuncuoğlu, Casim Orman, Erdoğan Çelik, Fatma Aysun Sağdıç Güçlü, Feride Bitirim, Sema Yavuz Yurtbilir, İrfan Barut, Mustafa Arıkan, Mutlu Karayılan, Nurhan Dülger, Ramis Doğan, Şenay Gök, Serhat Tuğral, Uğur Duruş, Vahit Özdemir gibi isimler yer almadı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.