banner461
banner195

Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden Büşra Bakım Merkezine ziyaret

Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek lisesi Öğretmen ve öğrencilerinden oluşan bir grup heyet bugün Türkiye’nin örnek Bakım Merkezilerinden Büşra Bakım Merkezini ziyaret ettiler.

Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden Büşra Bakım Merkezine ziyaret
15 Kasım 2012 Perşembe 14:18

banner143
Sağlık Meslek Lisesi Bakım Merkezi Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Nevşehir Merkeze bağlı Büşra Bakım Merkezi ziyaretinde Bakım Merkezi kurucu Müdürü Temel Poyraz Bakım merkezi kapısında karşıladı.Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ellerindeki Çiçekleri Büşra Bakım Merkezi Kurucu Müdürü Temel Poyraz a takdim etmesi üzerine,Poyraz ziyaret ve çiçekler için teşekkür etti.

 

 

Daha sonra Kurum Sahibi Temel Poyraz ın Büşra Bakım Merkezi ve hastaları hakkında bilgi vermesi sonrasında Bakım Merkezindeki hastalar ziyaret edildi.

 

Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğretmen ve öğrenci kadrosunun ziyaretlerinde zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

Buradaki hastalarla çok kısa sürede çok sıcak sevgi bağları ile güçlü bir iletişim kuruldu.

 Açıkcası Nevşehir Sağlık Meslek Lisesi bu anlamlı ziyaretinden hem ziyaretçiler hemde ziyaret edilenler çok mutlu kaldılar.

Ziyaretin sonunda Büşra Bakım Merkezi Sahibi Temel Poyraz Öğretmen ve Öğrenci grubuna Yemek ikramı ile çekilen günün anı fotoğrafları ile heyet en kısa zamanda tekrar gelmek üzere oldukça mutlu bir şekilde ayrıldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.