banner421
banner461
banner195

Nevşehir Antalya Uçak Seferleri Başlıyor…

Nisan 2014 tarihinden itibaren Türk Hava Yolları Nevşehir Antalya uçak seferlerine başlıyor.

Nevşehir Antalya Uçak Seferleri Başlıyor…

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'in yoğun çalışmaları sonrasında Türk Hava Yolları Nevşehir Antalya uçak seferlerine Nisan 2014 tarihinden itibaren başlayacağı açıklandı. AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider yaptığı açıklamada Nisan 2014 tarihinden itibaren Türk Hava Yolları'nın Nevşehir Antalya uçak seferlerine başlayacağını kaydetti. AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

'' AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve şahsımın girişimleri meyvesini verdi. İlimizde bulunan Kapadokya Tuzköy Havalimanının kullanılabilirliğini artırmak ve bölge turizminin canlanması, ulaşımın daha kolay yapılabilmesi için Mart Ekim tarihleri arasından İstanbul Nevşehir uçak seferleri günde üç kez haftada 21 kez olacağını açıklamak istiyorum. Asıl müjdemiz ise Antalya, Nevşehir arasında uçak seferlerinin başlayacak olmasıdır. Nisan 2014 tarihinden itibaren ise Türk Hava Yolları Salı ve Cuma günleri hariç haftada beş gün boyunca karşılıklı seferlere başlayacaktır. Hiç şüphesiz uzun zamandır çalışmalarımız meyvelerini verdi. Antalya, Nevşehir uçak seferlerinin olmasıyla birlikte Kapadokya Bölgesi'nde turizm daha da canlı bir hale gelecektir’ ‘diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nurettin oztur - 4 yıl önce
Cok guzel bi MSj hayirli olsun tsk ler
Avatar
Emek - 4 yıl önce
Thy müdürünün hiç mi emeği yok?
Avatar
Bayram Ulkat - 4 yıl önce
kandırdık demezseniz sizin yaptığınıza inanayım.
Avatar
hasan us - 4 yıl önce
sayın murat bey ürgüp için ne yapmış şimdiye kadar bide onu söylesin.
Avatar
Adem - 4 yıl önce
harcadığınız emekler neymiş ? insanda biraz utanma olur...bu uçuşun kimin çalısmasıyla olduğunu turizm camiası yakından bılıyo zaten ama mıllete kelek yapmayın dindar vekıllerımız...bu uçuş için çok çalışan kardeşim alnından öpüyorum...keşke isminide yazsam ama bu dindar vekillerimizin sağı solu belli olmaz...hayırlı olsun memleketımıze...
Avatar
abariii - 4 yıl önce
nevşehir gibi dünya harikası turizm cennetinde koskoca havalimanı yıllardın atıl kalmış yazık, bunlar daha önce zaten olması gereken şeylerdi,şimdi müjde mi bu, başarı mı?