banner461
banner195

Nevşehir – Antalya ve İzmir – Nevşehir Uçuşları Başlıyor!!!

Anadolujet’ten Turizme Büyük Destek! AnadoluJet, Türkiye’nin Turizm Cennetlerini Birbirine Bağlıyor...

Nevşehir –  Antalya  ve  İzmir – Nevşehir Uçuşları Başlıyor!!!
04 Şubat 2016 Perşembe 00:03

banner143
banner134
AnadoluJet, 5 – 6 Şubat tarihleri arasında turizm kenti Antalya’da düzenlenecek Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı – SATEF’te ziyaretçileriyle buluşacak.

Fuarda, 1 Nisan tarihinden itibaren haftanın her günü düzenlenecek olan Antalya – Nevşehir uçuşları ile ilgili bilgilendirmeler ve yeni başlayacak İzmir – Nevşehir hattının tanıtımı yapılacak. 5-6 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit’te gerçekleşecek fuarda turizm sektörü temsilcileri ve Antalyalı ziyaretçiler bir araya gelecek.

Seyahat acentaları ve tedarikçilerinin ticaret hacminin büyümesine, hizmet ve ürün kalitesinin artmasına katkı sunmak amacıyla düzenlenen fuar süresince AnadoluJet, kültür turizminin en önemli duraklarından olan Nevşehir ile deniz turizminin kalbinin attığı Antalya arasında 1 Nisan’dan itibaren haftanın her günü düzenleyeceği Antalya-Nevşehir uçuşlarından ve turizm fırsatlarından bahsedecek. Fuar kapsamında ayrıca 1 Nisan tarihi itibariyle seferlerini başlatacağı İzmir-Nevşehir hattının tanıtımını yapılacak.

 Nevşehir(Kapadokya) Antalya'ya uçuyor

 

Anadolujet ile Nevşehir(Kapadokya) Antalya'ya uçuyor. Uzakları birbirine yakınlaştıran Anadolu jet Kapadokya – Antalya karşılıklı uçuşları haftada 3 frekans olarak 01 Nisan 2016’da başlıyor.

APRON24.COM


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.