banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Kar Mesaisinde

Nevşehir’de Cuma gününden beri aralıksız olarak devam eden kar yağışı nedeniyle Nevşehir Belediyesi ekipleri , kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor .

Nevşehir Belediyesi Kar Mesaisinde
24 Ocak 2016 Pazar 11:26

banner143
banner134
Nevşehir’de  Cuma gününden beri aralıksız olarak devam eden kar yağışı nedeniyle Nevşehir Belediyesi  ekipleri , kar temizleme ve tuzlama  çalışmalarını sürdürüyor . 


Nevşehir’de özellikle son 24 saatten beri yoğun şekilde etkili olan  kar yağışının ana arterler başta olmak üzere caddelerde  trafiğin güvenli bir şekilde işleyişini sağlamak amacıyla  Nevşehir Belediyesi  ekipleri,  3 ü büyük, biri küçük tuzlama aracı, 2 Greyder, 5 kepçe  ile kar temizleme çalışmalarını sürdürüyorlar. 


Kar kalınlığının 25 cm. ye ulaştığı ve metrekareye 15 kilogram yağışın düştüğü Nevşehir şehir merkezinde kar özellikle yüksek kesimlerde oldukça etkili oluyor.


Yarın da devam etmesi beklenen kar yağışı  ile kar küreme ve temizleme çalışmaları , Nevşehir Belediyesi  Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan  100 ü aşkın personel tarafından yürütülüyor. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.