banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Karla Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor

Nevşehir’de dün geceden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle Nevşehir Belediyesi ekipleri, şehir içerisinde trafiğin sağlıklı bir şekilde işleyişinin sağlanabilmesi için kar ile mücadele çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Nevşehir Belediyesi Karla Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor
17 Şubat 2015 Salı 09:37

banner143
Nevşehir Belediyesi Karla Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir’de   dün geceden beri  etkili olan kar yağışı nedeniyle  Nevşehir Belediyesi ekipleri, şehir içerisinde trafiğin sağlıklı bir şekilde işleyişinin sağlanabilmesi için kar ile mücadele çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Nevşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, dün gece geç saatlerden itibaren  kar küreme ve tuzlama araçlarını kendi sorumluluk alanına   giren yol ağının yanı sıra , yağışın etkili olduğu ve  kar nedeniyle yolun kayganlaşması ile birlikte çok sayıda trafik kazasının da yaşandığı Ürgüp  yolu üzerinde de  devam ettirdi.

Nevşehir Belediyesi  ekipleri,  şehir merkezinin ana arterleri başta olmak üzere cadde ve mahallelerde kar  temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttükleri kar ile mücadele çalışmalarına, çok sayıda iş makinası katılıyor. İş makinaları yollarda biriken kar kütlelerini temizlerken, tuzlama çalışmalarını aynı hızlılık içerisinde gerçekleştiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adem - 3 yıl önce
insanlarla alay ediyorlar resmen belediyeciler
Avatar
talebe - 3 yıl önce
ben beyenmedim insanların duygu ve düşünceleriyle oynuyorlar hemde sacma
Avatar
çaresiz bi öğrenciyim :( - 3 yıl önce
vali amca gülpınardan geliyorum okula sabah yetişemiyoruz yollar kapalı lütfen okullar tatil olsun çok rezillik çekiyoruz çok zor geliyoruz lütfen tatil olsun :(
Avatar
onur - 3 yıl önce
ürgüp te okulara taatlimi 18 tarinde