banner461
banner195

Nevşehir Belediyesine Artık Bir Bayan Eli Değmeli

2011 Yılında yapılan Milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adayı olan Makbule Atlı, bu kez AK Partiden Nevşehir Belediye Başkanlığına aday adayılığı resmi başvurusunun ardından seçim sahasına inerek çalışmalarına devam ediyor.

Nevşehir Belediyesine Artık Bir Bayan Eli Değmeli
29 Ekim 2013 Salı 12:14

banner143
banner134
"Nevşehir’in İlk Bayan Belediye Başkan Aday Adayı Makbule Atlı Yine İddialı ..."

Nevşehir'in ilk kadın belediye başkan aday adayı Makbule Atlı oldu...


Bugün FİB Haber Merkezini ziyaret eden Makbule Atlı; Belediye Başkanlığında başarılı olacağıma inanıyorum. Siyasete giren kadının mücadele etmekten korkmayan, halk ile iç içe olan, yenilikler yapan ve ekip ruhlu olduğuna inanıyorum. Siyaset akademisini bitirdim. Ak Parti’nin 2002 seçimlerinde eşim ve ben halkla iç içe bu dava için çalışmalarda bulunduk. Her yıl aralıksız AK Parti çalışmaları devam ediyor ...

Atlı, Nevşehir de kadının yükselen sesi olmaya karar verdiğini bildirdi.

FİB Haber Merkezini sürekli takip ettiğini ve nereye giderse gitsin her yerde FİB Haber.Com u açık takip ettiklerini gördüğünü ifade eden Makbule Atlı, belediye başkanlığının sadece erkek işi olmadığını, kadınların da elinin hamuruyla bu işi başarabileceklerini ortaya koymak adına aday adayı olduğunu dile getirdi.

Atlı, ''Bu karar, hiçbir şekilde hırs yada ihtiras içermemektedir. Verilen tüm emeklere saygım sonsuzdur. Gelecekte oluşabilecek tek hırs, söz verdiklerimi yerine getirirken ki mücadelem sırasında yaşanacaktır. Her kadın özeldir, zariftir ve yenilikçidir. Kadın elinin değdiği bir Nevşehir'in daha güzel olacağına inanıyorum. Gün kadınlara güvenme günüdür." dedi.

Makbule Atlı, ''Kadın olarak zora talip olmanın, zoru başarmanın, nasıl bir sorumluluk getirdiğini biliyorum. Siyasetin bir bayrak ve hizmet yarışı olduğunun farkındayım. Söyleyecek sözüm olduğu için, Nevşehir için, projeler üretmeyi düşündüğüm için, bugün karşınızdayım. Teveccüh ve desteklerinizi bekliyorum. Bugüne kadar çıtasını daima yükseklere taşıyan kuruluşlarda, üst düzey yönetici pozisyonuyla çalışkan, radikal kararlar alabilen, sağduyulu biri olarak hizmet ettim.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
bence çok ayıp ediyorsunuz ben makbule haımı canı gönülden kutluyorum yolun açık olsun bu vatanı analarımız bacılarımız sayesin de kurtardık onların azimleri ile kör zihniyetli olmayalım
Avatar
505050 - 4 yıl önce
500 mhp li oyuyla yanındayız.
Avatar
505050 - 4 yıl önce
500 mhp li oyuyla yanındayız.
Avatar
evet - 4 yıl önce
tebrik ediyorum idealist bi bayan.üstesinden de gelir.makbule hanımda hırslı belediye başkanlığınıda laikiyle yapar.
Avatar
yasin... - 4 yıl önce
emeğini esirgemeyen bi arkadaş.herkez nasıl yapabiliyorsa o da bu görevi hakkıyla yapar.güzelde olur