banner461
banner195

Nevşehir Bu Fotoğrafı Konuşuyor

Diyarbakır Sur'da Görev Yapan Nevşehirli bir Askerimizden gönderilen bu resim sosyal paylaşım sitelerinin fenomeni oldu.

Nevşehir Bu Fotoğrafı Konuşuyor
21 Şubat 2016 Pazar 00:31

banner143
banner134

 Diyarbakır'ın Sur ilçesinde görev yapan Nevşehirli kahraman askerimizin gönderdiği resimli bir mesaj gören vatandaşlarımızı duygulandırdı. 

Nevşehirli askerimizin Türk bayrağı resmiyle verdiği pozun arkasında duvarda da o yazılı. 

Mesajda, "Tek bir Türk'ü ezdirmem, ALLAH şahidim olsun ki , Sizi bu sokaklarda gezdirmem. Sur - Diyarbakır / Nevşehirli Abdullah Çatlı" yazıyor.

Diyarbakır Sur İlçesinde Askerlik Görevini yerine getirmekte olan Nevşehir'li askerin paylaşımı Sosyal Medyada paylaşım rekoru kırmaya devam ediyor.Facebook'ta Biz Nevşehirliyiz adlı sayfada paylaşılan fotoğrafta, Merhum Abdullah Çatlı tarafından söylenildiği bilinen meşhur söz, duvara yazılmış ve hemen önünde de Nevşehir'li askerimiz tarafından fotoğraf çekilmişti. Nevşehir'li hemşerilemizin ruhunu okşayan bu fotoğraf oldukça ilgiyle karşılandı.Facebookta binlerce beğeni alan ve paylaşılan fotoğraf daha uzun bir süre gündemde kalacağa benziyor.


Ahmet'i , Mehmet'i, Hasan'ı , İbrahim'i , İsmail'i ,  Yusuf'u  ile Nevşehirlisi, Kayserilisi, Konyalısı, Sakaryalısı, Edirnelisi, Urfalısı, Erzurumlusu, Sinoplusu, Antalyalısı, Sivaslısı, İzmirlisi, Trabzonlusu Anteplisi 81 ilden tüm vatan evlatları Onlar orada şuna inanmışlar; "Yedi düvel" e karşıda olsa son damlasına kadar bu topraklar için bu millet için Şehit olmaya. Bu kutsal vatan topraklarının bir avucu için bile seve seve göz kırpmadan canlarını vereceklerini dost düşman tüm dünyaya haykırırcasına dik duruşuyla gözler önüne seriyor.

Bu vesile ile, Yüce Allah'tan şehitlerimize rahmet, ailelerine ve Türk Milleti'ne başsağlığı, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyoruz”.  Rabbim Kahraman askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Tüm Dualarımız sizlerle..


Unutulmasın ki Biz Bir Ölür BİN DİRİLİRİZ...!Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.