banner461
banner195

Nevşehir Çarşısında Sular Akmıyor

Nevşehir çarşı merkezinde Cumartesi gününden beri suları akmayan özellikle çarşı merkezindeki esnaf vatandaşlar sıkıntılarını FİB Haber Merkezimizi arayarak dile getirdiler.

Nevşehir Çarşısında Sular Akmıyor
09 Aralık 2013 Pazartesi 14:22

banner143
banner134

FİB Haber Merkezimizi arayan vatandaşlar Cumartesi gününden beri sularının akmadığını dile getiren Nevşehir çarşı esnafları Susuz kaldık ve oldukça mağduruz diyerek sıkıntılarını dile getirdiler.

FİB Haber Merkezi ALO 153 ten konuyu Beldeyeden öğrendi.Edindiğimiz bilgiye göre Bir arzı sebebiyle suların akmadığını bu konuda Nevşehir Belediyesi Su Arıza Biriminin çalışmalarını yürüttüğü ve gün içinde arzıanın tamamlanarak su verilmeye başlanacağı ifade edildi.

Nevşehir de Belediyenin görev ve sorumlulukları dâhilînde vatandaşlarımızdan gelecek her türlü bildirimler için Alo 153 Çağrı Merkezini arayarak soru ve sorunlarınızı iletebiliyorsunuz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İyi Görünümlü Kötü hizmet - 5 yıl önce
153 ü araya araya bıktık artık. su kesintisi denilen şey önceden haberli olur planlı olur. kamuya özel haber kaynaklarından ilan edilir. arıyoruz bi kaç saate gelecek deniliyor. sonra saatlerce gelmiyor. sonra bi saat akıp tekrar kesiliyor dalga geçer gibi. artık çeşmeyi açtık mı kesilirmi diye psikolojimiz bozuldu. 153 teki ses tonu ve ilgide berbat durumda. belediye acilen bu durumu çözmeli
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
hasan paşanın işi vardı kardeş helebi aklı başına gelsinde ondan sonra gelir bakalım sularr.
Avatar
evett - 5 yıl önce
yetmez ama evett :)
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
garanti o sokaktan bir kaç kişi ünvere destek vermemiştir. siz zannediyomusunuz ki bi su arızası bu kadar zor giderilir. daha önce benim başıma başka bir il de geldi. bizim sokağın 2 hafta suları akmadı.meğerse verdiğim bir dilekçeden dolayı bana kinlenmiş başkan vanayı kapattırmış.