banner461
banner195

Nevşehir de 150 Aileye Yardım Ulaştırıldı

Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şubesi Ramazan ayında da boş durmadı.

Nevşehir de 150 Aileye Yardım Ulaştırıldı
05 Ağustos 2013 Pazartesi 11:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şubesi Ramazan ayında da boş durmadı.

İlimizdeki fakir ve ihtiyaç sahibi ailelere ramazan ayında gıda ve giyim yardımında bulunmaya bu yıl da devam eden Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı bu yıl 150 Aileye ulaştı.

Nevşehir’de Ticaret ve Sanayi odası, Ticaret Borsası ve isimlerinin açıklanmasını istemeyen 4 hayırsever iş adamının yanı sıra, 2 un fabrikasının kendilerine ulaştırdığı gıda yardımlarını 150 koli halinde yardıma ihtiyacı bulunan ailelere ulaştırdıklarını belirten Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay, geçtiğimiz yıldan daha fazla yardımı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarının altını çizdi.

Dernek Yönetimi gıda yardımının yanı sıra ilimizde bulunan 3 giyim mağazasının yardımıyla söz konusu ailelere giyim yardımında da bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
faik sunar - 5 yıl önce
bu işleri organize edenler bu işlere aracılık edenler aslında iyi yaptıklarını sanıyolar.bu işlerin vebali dağlar kadar büyük.yardım kolisi dağıtanlar ve bu işlere aracılık yapanlar bir gün muhtaçsınız ve evde yatıyosunuz sizin eve yardım kolisi geldi kapıyı 18 yaşında oğlunuz veya 15 yaşında kızınız açtı ve içeriye seslendiler fatma anne bizede yardım kolisi geldi diye sizin o anki durumuz neyse milletide aynı duruma düşürüyosunuz.sizlere bu fırsatı veren marketlere un fabrikalarına yazıklar olsun.inşallah bir gün sizlerinden kapısını çalarlar. para denen nesneye ne olduda buralrda boy boy reklam tütütrüyosunuz ticaret borsası ve 4 hayır sever miş allah belanızı versin.inşallah o yardımı götüren ayaklarınız kireçlenme olur..