banner461
banner195

Nevşehir'de Alparslan Türkeş Caddesi'nin tabelası dikildi

Nevşehir Belediye Meclisi’nin  Türk siyasi hayatının önemli simalarından biri olan MHP’nin kurucu Genel  Başkanı  Alparslan Türkeş’in ismi,  2000 Evler Mahallesi’ndeki bir caddede  yaşayacak.

Nevşehir'de Alparslan Türkeş Caddesi'nin tabelası dikildi
11 Ekim 2016 Salı 18:16

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Meclisi’nin  Türk siyasi hayatının önemli simalarından biri olan MHP’nin kurucu Genel  Başkanı Alparslan Türkeş’in ismi, 2000 Evler Mahallesi’ndeki bir caddede yaşayacak.
Türk siyasi hayatının en önemli isimlerinden biri olan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ’nin kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in ismi Nevşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında oy birliği ile 2000 Evler Mahallesi’ndeki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün bulunduğu caddeye verilmişti.
Nevşehir Belediye Meclisi’nin aldığı karar doğrultusunda hazırlanan 3 ayrı  tabela daha  2000 Evler Mahallesi’ndeki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün bulunduğu caddeye dikildi.
Nevşehirli Ülkücü gençler, 2000 Evler Mahallesi’ndeki bir caddeye Alparslan Türkeş isminin verilmesi üzerine toplanarak bozkurt işaretleriyle büyük sevinç yaşadılar. 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.