banner461
banner195

Nevşehir'de Bayramlaşma, 5 Temmuz'da

Nevşehir'deki geleneksel bayramlaşma, 5 Temmuz'da yapılacak.

Nevşehir'de Bayramlaşma, 5 Temmuz'da
01 Temmuz 2016 Cuma 15:55

banner143
banner134
Nevşehir'de, Ramazan Bayramı sebebiyle düzenlenecek geleneksel bayramlaşma, Ramazan Bayramı'nın birinci günü olan 5 Temmuz 2016 Salı günü, 14.00-15.
00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesi'nin ortaklaşa yapacağı geleneksel Ramazan bayramlaşması, Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi bahçesinde yapılacak. Bayramlaşma, protokol üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirecek. Ayrıca bayramlaşmaya katılacaklara, Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlar da bulunulacak.
Valilik ve siyasi partilerde bayram trafiği
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ramazan bayramının ilk gününde resmi protokol bayramlaşmasının ardından AK Parti’de, Milliyetçi Hareket Partisinde, Saadet Partisinde bayramlaşma programları yapılacak. Ancak bu partilerin bayramlaşma programlarının hangi saat aralıklarında yapılacağı henüz netlik kazanmadı.
CHP’de bayramlaşma programının geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi muhtemelen bayramın üçüncü günü yapılması bekleniyor.
Ramazan Bayramı münasebetiyle bayramlaşma töreni Bayramın 1. günü olan 05 Temmuz 2016 Salı günü, 14.00 - 15.00 saatlerinde; Nevşehir Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #5 Temmuzda

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.