banner461
banner195

Nevşehir de Benzin İstasyonunda Hırsızlık

Nevşehir de bir akaryakıt istasyonuna gelerek, yüzlerini atkı ile gizleyen iki kişinin akaryakıt istasyonundan bin 200 lira ile 1 karton sigara çalması, tesisin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Nevşehir de Benzin İstasyonunda Hırsızlık
11 Şubat 2014 Salı 14:30

banner143
banner134

Nevşehir Acıgöl çevre yolu üzrindeki bir akaryakıt istasyonuna sabah gelen çalışanlar, marketten hırsızlık yapıldığını fark ederek, polise bildirdi. 

Akaryakıt istasyonuna gelen polis ekipleri, markette inceleme yaptı. Bin 200 lira ile 1 karton sigara çalındığı anlaşılan markette güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, olayı yüzlerini atkılarla gizleyen iki kişinin gerçekleştirdiğini belirledi.

Görüntülerde, iki kişi marketin kapısını levye ile açmaya çalışıyor. Bu sırada şahıslardan diğeri etrafı kontrol ediyor.

İlk denemelerinde başarısız olan zanlılar olay yerinden ayrılıp bir süre sonra tekrar marketin kapısına geliyor. Aynı işlemlere devam eden zanlılar yine kapıyı açamıyor. Üçüncü denemesinde başarılı olan kişilerden biri içeriye girerek sigara kartonlarını olduğu tezgaha yöneliyor. İçeride bulunan kartonlardan sadece birini alan hırsızlar bu sefer istasyonun idari ofisine yöneliyor. Çekmecede bulunan bin 200 lirayı alan zanlılar olay yerinden uzaklaşıyor.

Polis, zanlıların yakalanması için çalışma başlattı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.