banner461
banner195

Nevşehir de Fotoğraf Esnafçılarıyla 3. Toplantı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, ilimizde faaliyet gösteren fotoğraf Stüdyoları işletmecileri ile 3. kez bir araya geldi.

Nevşehir de Fotoğraf Esnafçılarıyla 3. Toplantı
07 Mart 2013 Perşembe 11:17

banner143
banner134

 Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarına konulan otomatik fotoğraf çekme makineleri ile sıkıntılı günler geçiren Fotoğraf Stüdyosu işletmecilerinin bu sıkıntılarından kurtulabilmelerine çözüm yolları arayan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Çalışkaner’in düzenlediği istişare toplantısına 20 dolayında esnaf katıldı.

Toplantıda başta otomatik fotoğraf çekme makineleri konusunda yapılan girişimleri değerlendiren NESO Başkanı Çalışkaner, bu ve diğer sorunlarla mücadele edebilmenin en önemli unsurunun fotoğraf stüdyosu işletmecilerinin bir birlik içerisinde hareket etmesi gerektiğine dikkat çekti.

Nevşehir Merkez, Gülşehir ve Avanos ilçelerinde bulunan fotoğraf stüdyosu işletmecilerinin Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanlığı ile imzaladıkları sözleşmenin kendilerinin elini güçlendireceğini ve bu birlik beraberlik ruhu ile sorunların üstesinden gelebileceklerini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, “Nevşehir merkezdeki fotoğraf stüdyosu işletmelerimizin yanında Gülşehir ve Avanos ilçelerimizdeki oda başkanlarımızda bizim alacağımız kararlara bire bir uyacakları sözünü bizlere verdiler. Sorunların çözüme kavuşturulmasında göstereceğimiz birlik ve beraberlik ruhu ileri de bu sorunların üstesinden gelmemizde bize öncü olacak” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
tamam anlaşıldı fiyatta tek tip tarife düğün yapacakların way haline. allah yardımcıları olsun.