banner461
banner195

Nevşehir de Gazze İçin Çalıştılar

Nevşehir de Gülbahçe işletmecisi Ahmet Yıldırım, bir günlük kazancını Gazze’ye gönderilmek üzere İHH’nın Gazze hesabına yatırdı.

Nevşehir de Gazze İçin Çalıştılar
01 Ağustos 2014 Cuma 17:03

banner143
banner134

 İsrail’in, Gazze’ye saldırılarının ardından her türlü yardıma ihtiyaç duyan Gazzelilere yardım etmek için bir günlük gelirini Gazze’ye bağışlayacağını duyuran Gülbahçe işletmecisi Ahmet Yıldırım, bir günlük geliri olan 750 TL’yi İHH’nın Gazze hesabına yatırdı.

Yıldırım yaptığı açıklamada, Gazze Müslümanlarının kanayan yarası var. Bizlerde oradaki mazlumlara bir nebze yardımcı olabilmek adına böyle bir kampanyaya imza atmak istedik. İHH yetkilileriyle de istişare sonrasında düşüncemizi hayata geçirmeye karar verdik dedi.

Kampanya yaptıkları gün diğer günlerden daha fazla iş yaptıklarını kaydeden Yıldırım, Gazze’ye yardım yaptığımız gün diğer günlerden daha çok iş yaptık. Normal günlerdeki işimize göre yüzde 30-40 gibi bir artış oldu. İnşallah bu davranışımız diğer esnafları da teşvik eder. Yılın 365 günü kendimize çalışıyoruz. Bir gün Gazze için çalışsak bir şey kaybetmeyiz diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.