banner461
banner195

Nevşehir de Hava Sıcaklıkları düşüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kuzey ve iç bölgelerde yağış geçişleri beklendiğini bildirerek, oluşabilecek ani sel, su baskını, heyelan, yıldırım ve ulaşımda aksamalara karşı uyardı

Nevşehir de Hava Sıcaklıkları düşüyor
29 Ağustos 2013 Perşembe 15:59

banner143
banner134

 31 Ağustos'ta Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile gece saatlerinde Konya, Nevşehir, Niğde ve Aksaray çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Bartın, Kastamonu'nun kıyı ilçeleri ile Sinop'un batısında, Doğu Karadeniz Kıyıları ve Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

1 Eylül'de  Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Bartın, Sinop ve Kastamonu'nun kıyı ilçelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların aralıklarla Doğu Karadeniz Kıyıları ve Ordu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Rüzgarın yarın ve hafta sonunda Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s), Güney Ege'de kuzeybatı yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/s) şeklinde esmesi bekleniyor. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.