banner461
banner195

Nevşehir de hırsızlık Yapan 4 Hırsız Aksaray da Yakalandı

Aksaray'da polisin dur ihtarına uymayarak otomobille kaçan şahıslar yakalandı.Şahısların Nevşehir de 4 farklı evden hırsızlık yaptıkları belirtildi.

Nevşehir de hırsızlık Yapan 4 Hırsız Aksaray da Yakalandı
05 Haziran 2013 Çarşamba 13:07

banner143
banner134

Aksaray'da polisin dur ihtarına uymayarak otomobille kaçan şahıslar uzun bir süre koşturmanın ardından yakalandılar. Yakalanan şahısların Nevşehir e getirildiği belirtildi.

Dur ihtarlarına uymadı kaçtı ama kıskıvrak yakalanarak adalete teslim edildi...
Edinilen bilgilere göre F.D (23), O.D (29), B.P (32) ve C.A (33) isimli yakalanan şahısların Nevşehir merkez Güzelyurt mahallesinde bulunan farklı evlerde kapı göbeklerini kırarak girdikleri ve çok sayıda ziynet eşyası ve değerli eşyaları çalarak kayıplara karıştıkları belirtildi. Fakat Nevşehir Emniyetinin başarılı ve hummalı çalışmaları sonucunda başlattıkları takip neticesinde hırsızların Aksaray ilinde yakalandıkları belirtildi.

06 DT 4190 plakalı otomobile, Aksaray istikametine giden hırsızlık zanlıları Aksaray da uygulama yapan Bölge Trafik ekiplerinin dur ihtarları sonunda çareyi kaçmakta bulan şahıslar köşeye sıkıştırılarak yakalandılar.

Yakalanarak Gözaltına alınan F.D (23), O.D (29), B.P (32) ve C.A (33) isimli şahıslar Aksaray Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadelerinin ardından Nevşehir polisine teslim edildi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen hırsızlık zanlılarından O.D'nin daha önce hırsızlıktan dolayı 82 ayrı sabıkası bulunduğu öğrenilirken şahıslar sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
safa kuzugüden - 5 yıl önce
82 sabıkalı hırsız ha 83 olur.yarın gene çıkar.can yakmaya devam eder.82 sabıkası var demek adalet çuvallıyor demektir.
Avatar
burası türkiye - 5 yıl önce
yaşı 29 ve sabıka sayısı 82. tek söylenecek burası türkiye. olumsuzluk adına ne varsa o da bizim ülkede. haydi hayırlı tıraşlar.....