banner461
banner195

Nevşehir'de Muhabbet Geceleri'ne büyük ilgi

Semerkand İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Nevşehir Şubesi Buhara Gönüllüleri Muhabbet Platformu tarafından düzenlenen ‘Muhabbet Gecesi Nevşehirlilerden yoğun ilgi gördü.

Nevşehir'de Muhabbet Geceleri'ne büyük ilgi
21 Mart 2016 Pazartesi 11:14

banner143
banner134
Semerkand İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Nevşehir Şubesi Buhara Gönüllüleri Muhabbet Platformu tarafından Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda ‘Çanakkale Şehitleri’ anısına ‘Muhabbet Gecesi’ düzenlendi.

Geceye; Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk, protokol üyeleri ve vatandaşların yoğun bir katılımı oldu.

Sunuculuğunu Alper Akın’ın yaptığı ve İstiklal Marşı’nın ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan gecenin selamlama konuşmasını Semerkand İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Feralan yaptı. 

Programın ilerleyen dakikalarında Muzaffer Gürler ve Murat Belet söyledikleri birbirinden güzel ilahiler, Dursun Ali Erzincanlı’nın okuduğu şiir ve naatlar, Yusuf Ali Duru’nun Meddah-ı Fakir ile Veysel Çelikdemir’in kum sanatı gösterisi geceye ayrı bir renk kattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.