banner461
banner195

Nevşehir de Pazar günkü elektrik kesintisi iptal edildi

TEİAŞ’tan yapılan açıklamaya göre 12 Nisan 2015 Pazar günü saat 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Nevşehir'in bazı bölgelerinde planlanmış olan programlı elektrik kesintisi iptal edildi.

Nevşehir de Pazar günkü elektrik kesintisi iptal edildi
11 Nisan 2015 Cumartesi 16:52

banner143
banner134
Meram Elektrik Dağıtım Şirketi MEDAŞ’tan daha öncesinde yapılan açıklamaya göre 12 Nisan 2015 Pazar günü saat 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Nevşehir'in bazı bölgelerinde planlanmış olan programlı elektrik kesintisi iptal edildi.

TEİAŞ'ın bu kararı almasında AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından Pazar günü ( Yarın) düzenlenecek olan aday tanıtım programına Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın katılacak olması gösterildi.

 Meram Elektrik A.Ş. yetkilileri tarafından yapılan son açıklama ile daha önceden duyurulmuş olan planlı bakım ve onarım çalışmaları askıya alınmıştır.” denildi. Bu nedenden dolayı 12 Nisan 2015 tarihindedaha önce açıklanan planlı elektrik kesintileri iptal edilmiş oldu.

Bu haber hafta sonunu iple çeken Nevşehirlileri mutlu etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MEDAŞ sıkıya gelemedi - 3 yıl önce
enerji bakanı nevşehir deyken kesinti yapılması çok uygunsuz olurdu.a nlaşılan medaşın gö zü yemedi..
Avatar
bakım için kesinti ne? Ayıp zaten bu. - 3 yıl önce
marifet elektriği kesmeden bakım yapmakta.bakım deyip de sanki tüm hat değişecek. altı üstü bir iki küçük iş için tüm şehirin bu soğukta elektriği kesilir mi? avrupada da bakım yapılıyor ama elektrik kesintisi olmaz. bunun kadar keyfilik uygulaması olur mu? zırt pırt elektrik kes.
Avatar
Osmanlı - 3 yıl önce
i̇ktidarın ışığı gittiği her yeri aydınlatıyor,sayın bakanım,hiç gitme,olmaz mı?!bizim mahalleye de uğrar mısınız?aydınlanırız...
Avatar
medaş değil teiaş - 3 yıl önce
burada yorum yapanlara ve haberi yapanlara kısa bir bilgilendirme kesintiyi tei̇aş yapiyor medaş deği̇l medaş sadece halka duyuruda bulunuyor yani̇ kesi̇nti̇ medaş kaynaklı değil teiaş trafo merkezi kaynaklı..
Avatar
teşekkür - 3 yıl önce
medaş değil teiaş olduğunu açıklayan kardeşim, bilgi için teşekkür ederiz...
Avatar
Mustafa - 3 yıl önce
Avanosta kesilecek mi?