banner461
banner195

Nevşehir'de Sürücüler Dikkat ! Kazalara "Radarlı" Çözüm 

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği tarafından şehir içinde sürekli olarak radar uygulaması ile hız kontrolü yapılacağı belirtildi.

Nevşehir'de Sürücüler Dikkat ! Kazalara "Radarlı" Çözüm 
19 Haziran 2017 Pazartesi 17:31

banner143
banner134
Nevşehir'de çok fazla sayıda kazanın yaşandığı yollarda trafik ekipleri radarlı hız kontrolü yapıyor.

Nevşehir'de devam eden sıcak asvalt çalışmalarında gerekli önlemlerin alınmaması üzerine "Karayolları ve Belediye'den" hiç bir seste çıkmayınca Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü harekete geçerek, Ölümlü kazalara sebebiyet veren 2000 Evler Zübeyde hanım caddesi olmak üzere, Ürgüp Yolu Esentepe mahallesi, Aksaray Çevre Yolu Gülşehir Kavşak, Niğde yolu ile şehrin muhtelif giriş noktaları ve merkezinde vatandaşlarımızın güvenliklerini sağlayarak bu noktalarda dikkatsizlik ve aşırı hız sebebiyle meydana gelebilecek kazaları engellemek için sürekli olarak radar uygulaması ile hız kontrolü yapılacağı belirtildi.

Radarlı hız kontrollerini artırdı ..

Son hafta sonunda meydana gelen ölümlü kazanın yaşandığı Avanos 2000 Evler mahallesi yolu başta olmak üzere sıkı denetime tabi tutulacak.  Ayrıca Ramazan tatili Bayramı süresince vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyehat etmeleri için bu hataların en aza indirilmesi amacıyla; Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce, Aralıksız RADAR uygulaması yapılacağı ve sürekli kontrol altında tutulacağı ifade edildi.


Bu caydırıcı uygulamaları için Nevşehir Polisine teşekkür ediyoruz.

Nevşehir'de Sürücüler Dikkat! Aşırı Hıza karşı radarlı çözüm

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği tarafından şehir içinde sürekli olarak radar uygulaması ile hız kontrolü yapılacağı belirtildi. İşte o uyarı;

Polisten Kazalara "Radarlı" Çözüm​

Vatandaşlarımızın Dikkatine...

Nevşehir Merkez Zübeyde Hanım Caddesi ve Ürgüp Caddesinde yol çalışması olması, mevcut trafik İşaret levhalarının bulunmaması gibi nedenlerle radarla hız kontrolüne ara verilmişti, son günlerde özellikle Zübeyde Hanım Caddesinde trafik lambalarının bulunmaması nedeniyle araç sürücülerinin daha dikkatli ve duyarlı seyretmeleri gerekirken aksine hız limitlerini aştıkları zaman zamanda bu nedenle kazalara sebebiyet verdikleri  görülmektedir.

           Bu olumsuzluğun giderilmesi amacıyla, Zübeyde Hanım Caddesinde trafik kazalarının dolayısıyla halkımızın can ve mal kaybının önlenmesi için 20/06/2017 tarihi itibarıyla seyyar trafik levhaları koymak suretiyle Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce radarla hız kontrolü yapılacaktır.

            Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet Selman - 12 ay önce
Radar koyulacagina sinyalizasyon yapılsın insanlar karşıdan karşıya geçemiyor.