banner461
banner195

Nevşehir de TGB’ den Ak Partiye Protesto

Türkiye Gençlik Birliği Nevşehir İl Başkanlığı düzenlediği protesto eylemi ile Ak Partiye tepki gösterdi.

Nevşehir de TGB’ den Ak Partiye Protesto
23 Aralık 2013 Pazartesi 10:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Birliği Nevşehir İl Başkanlığı düzenlediği protesto eylemi ile Ak Partiye tepki gösterdi.

Nevşehir merkez Köprübaşı mevkiinde toplanan Türkiye Gençlik Birliğine bağlı gençler sık sık Hükümet İstifa sloganları attı.

Türkiye Gençlik Birliği İl Başkanı Özlem Aydın, protesto eylemindeki açıklamalarında “11 Yıl boyunca AKP Hükümeti yol ve yolsuzluktan başka bir şey yapmadı. Yaşadığımız olaylar açıkça ortaya koymaktadır. Yatak odaklarından çıkmıştır delilleri. Artık iplikleri pazara çıkmıştır. Yükselen halk hareketi AKP ve Cemaati birbirine düşürmüştür. Halkı 800 TL asgari ücrete yaşamaya mahkum ederken, vatandaş çocuğuna nasıl ayakkabı alacağını düşünürken bunlar paraları koyacak yer bulamamış, kendilerine ayakkabı kutularını kasa yapmışlardır. Sonunuz geldi soyguncular. Bunca yıldır ülkeyi sömürdüğünüz yeter. 29 Ekim, 10 Kasım, 19 Mayıs’lara öncülük eden Gençlik İktidara taliptir. Bu topraklar bize Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetidir. Siz yıktınız, biz inşa edeceğiz. Yeniden kurtuluş savaşı veriyoruz. Bu mücadelenin sonunda kazanacak olan Türk Milletidir. Şimdi size sesleniyoruz. Ey Soygunular, Ey Cumhuriyet Yıkıcıları, Ey İşbirlikçiler 4 Bakanın istifası yetmez. O koltuklarını derhal terk edin. Ayakkabı kutularınızla teslim olun, o paralar halkındır. Biz sizi hak ettiğiniz gibi adil bir şekilde yargılayacağız. Sonunuz geldi artık. Tarihin çöplüğünde yeriniz hazır” ifadelerinde bulundu.

Eylemde yer verilen Ayakkabı kutularını Ak Parti İl Başkanlığının önüne koymak isteyen TGB’lilere Emniyet Mensupları izin vermedi. Bunun üzerine ayakkabı kutuları Esnaf odaları birlik başkanlığının önündeki bir alana konulurken, içerisine bozuk paralar atıldı.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kerem sevilir - 4 yıl önce
hiç kafaları çalışmıyo bilmiyolarki tayyip giderse ülkenin başına beyni çalışmayan insanlar geçecek insan kendi ülkesini kötülermi müslüman olan türk olan ülkesini savunmazmı kimin safındasınız neyin peşindesiniz kim neyaparsa zaten cezasını çekecek burda ahirettede
Avatar
Esnaff - 4 yıl önce
sizin gibi üç beş çapulcunun demesiyle hükümetin istifamı edeceğini sanıyorsunuz çapulcular
Avatar
ÇAPULCULAR. - 4 yıl önce @Esnaff
esnaf arkadaş senin kafan iyi çalişiyor.sende ayakkabi kutusuyla götüyon herhalde.çapulcuyuz fakat hirsiz değiliz elhamdurullah.
Avatar
KAFASI ÇALIŞMAYANLAR - 4 yıl önce @kerem sevilir
kerem sevilir kardeş tayyip giderse senin gibi zekilerden bu memlekette milyonlarca var.o eylem yapan arkadaşlarda ayakkabi kutusuyla para istiyor.sen herhalde küpünü iyi doldurmuşun.çok yüksek perdeden gidiyorsun.dikkatli ol yere çakilirsin bir gün.
Avatar
çiftçi - 4 yıl önce @kerem sevilir
bütün bu olaylara rağmen daha bu hükümeti savunanlar bu kadar safmı