banner461
banner195

Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.

Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti
24 Şubat 2015 Salı 14:17

banner143
banner134
Nevşehir İl Defterdarı   Hatice İşcen Ercoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.

Nevşehir  Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kemal Uygun,Muhasebe Müdürü Hasan Çelik,Milli Emlak Müdürü Ahmet Kurşun ve Gelir Müdür Vekili Eşref  Mutlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Nevşehir  İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Ünver’e çiçek takdiminde bulundu.

Vergi  bilincinin toplumun tüm kesimlerince etkin bir şekilde algılanması ve vergi ödemelerinin  daha yaygın hale getirilmesini  amaçlayan Vergi Haftası’nın bu yıl 26. kez gerçekleştirildiğini ifade eden Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen  Ercoşman, verginin toplumsal kalkınma ve ekonomik büyümedeki rolünün tüm kesimlere benimsetilmesi yönünde yoğun çaba harcandığını belirtti  

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de, Vergi Dairesi çalışanı bir babanın oğlu olduğunu belirterek, Defterdarlığın bu yöndeki çalışmalarını yakından bilen biri olarak  ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti ve  İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman ve heyete teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.