banner461
banner195

Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Borsa Başkanı Salaş'ı Ziyaret Etti

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Borsa Başkanı Salaş'ı Ziyaret Etti
24 Şubat 2015 Salı 14:21

banner143
Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Ticaret Borsası’na Vergi Haftası Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir İl Defterdarı   Hatice İşcen Ercoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir  Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kemal Uygun,Muhasebe Müdürü Hasan Çelik,Milli Emlak Müdürü Ahmet Kurşun ve Gelir Müdür Vekili Eşref  Mutlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Nevşehir  İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Salaş’a çiçek takdiminde bulundu.


Bu yıl 26.’sı kutlanan Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkanı ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir'de görev yapan tüm Vergi Dairesi personelinin Vergi Haftası’nı kutladı.

Vergilerin hizmetlerin yerine getirilmesindeki önemine dikkat çeken Salaş, “Vergi Haftası kutlamalarının amacı, toplumda farkındalık yaratmak, vergi bilinci oluşturmak, vatandaşlarımıza vergi vermenin bir vatandaşlık görevi olduğunu hatırlatmaktır. Devletin vatandaşlara sunmak zorunda olduğu hizmetler olduğu gibi vatandaşlarımızın da devlete karşı ödev ve sorumlulukları vardır. Vatandaş olarak devletimizden en iyi hizmeti beklemek hakkımız. Devletimiz de vatandaşlarına en iyi hizmeti vermekle mükelleftir. Şüphesiz bu hizmetleri yapmanın bir maliyeti var. Bu maliyet, devletin gelirlerinin önemli bölümünü oluşturan vergilerle karşılanmaktadır. Ne kadar kaliteli hizmet istiyorsak ticaret erbabı olarak üzerimize düşen vergi yükümlülüğünü yerine getirmek zorundayız” dedi.

Nevşehir İl Defterdarı  Hatice İşcen Ercoşman,20 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası kapsamında resmi kurumları, meslek odalarını ve borsalarımızı ziyaret ederek, toplumda vergi bilincini yükseltmeye çalışacaklarını belitti. Defterdar Ercoşman, Başkan Salaş’a Vergi Dairesi’nin kokartını da takarak çiçek takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.