banner461
banner195

Nevşehir DERSİAD Sekreteri Uyanıker'den FİB Haber'e Ziyaret

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi Sekreteri İsmail Uyanıker Nevşehir Gündemin adresi FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

Nevşehir DERSİAD Sekreteri Uyanıker'den FİB Haber'e Ziyaret
18 Şubat 2016 Perşembe 16:41

banner143
banner134
Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi Sekreteri İsmail Uyanıker, Nevşehir Gündemin adresi FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal'a nezaket ziyaretinde bulundu.

DERSİAD’ın, ticaret hayatında yok olmaya yüz tutan erdem ve değerlere sahip çıkma amacıyla kurulduğunu belirten DERSİAD Nevşehir Sekreteri İsmail Uyanıker,  “Üyelerinin büyük bölümü genç işadamlarından oluşan derneğimiz, küçük ama kararlı adımlarla iş dünyasında yeni bir birlikteliğin temellerini atıyor. Her geçen gün büyüyen Nevşehir iş dünyasının daha da gelişmesi ve markalaşması konusunda ciddi çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz” dedi. 

Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal'da, ziyaret sonrasında günün anısına DERSİAD Nevşehir Şubesi Sekreteri İsmail Uyanıker'le birlikte fotoğraf çektirdi. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.