banner421
banner195

Nevşehir DERSİAD'dan, Ezber Bozan Vali Aktaş'a Teşekkür!

Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir şube Başkanı Ercan Civelek, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'a ezber bozan çalışmaları için teşekkür etti.

Nevşehir DERSİAD'dan, Ezber Bozan Vali Aktaş'a Teşekkür!

banner143
banner134
Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir şube Başkanı Ercan Civelek, FİB Haber.Com Haber merkezimize yaptığı açıklamasında;" Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'a ezber bozan çalışmaları için teşekkür etti."

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ın göreve başladığı günden bu yana ezber bozan çalışmalara imza attığını söyleyen DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek: “​Sayın Valimiz, göreve başlayalı daha bir yılını doldurmamasına rağmen şimdiye kadar hiç alışık olmadığımız bir tarzda profil çizerek taraflı tarafsız her kesimin büyük takdirini topluyor "dedi.

Göreve geldiği günden itibaren hızlı bir çalışma içerisine giren ve Nevşehir'in gelişmesi ve kalkınması için seferber olan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz diyen DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek yaptığı açıklamasında, "Sayın Valimizin yaptığı çalışmaları basından takip etmeyle inanın hızına yetişemiyoruz." dedi.

Sayın Valimizin geldiği günden bu yana Nevşehir'in sorunlarının çözümüne ilişkin olarak gösterdiği samimi gayret, Biz iş adamlarının olduğu gibi tüm şehir halkının ve hatta gurbetteki Nevşehirlilerin de dikkatini çekmekte, Nevşehir halkına ciddi moral ve gurur vermektedir.

Özellikle Nevşehir tarihinde örnek bir ilke imza atarak başlattığı "Açık Kapı" uygulaması ile Valilik kapılarını Nevşehirli vatandaşlarımıza sonuna kadar açması, Sorunların tesbitleri ve çözümü için yerinde incelemeler yaparak şehrimizi köy köy adım adım gezerek yaptığı bu özverili çalışmaları ile bizlerin gönüllerini bir kez daha feth etmiştir.

 DERSİAD Nevşehir Şubesi ve daha da ötesinde Anadolu'nun kadim kenti Nevşehir'in birer evlatları olarak "Marifet iltifata tâbidir , İltifat ise Marifete..." düşüncesi ve Bu kalbi duygularla Sayın Valimize Saygı sevgi ve Teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

İnanıyoruz ki bu güzel çalışmalarıyla farkındalık oluşturan ve yarınlar için daha güzel hizmetlere imza atacağına inandığımız Valimizin her daim emrinde olduğumuzu ve gerekli her konuda yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.