banner421
banner461
banner195

Nevşehir DERSİAD'dan İstişare Ve Kaynaşma Yemeği

Nevşehir Dersiad'ın düzenlediği İş adamları istişare ve kaynaşma Yemeğine AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Özel idare Genel Sekreteri Mustafa Eldivan Katıldı.

Nevşehir DERSİAD'dan İstişare Ve Kaynaşma Yemeği

banner143
banner134
Nevşehir DERSİAD'ın düzenlediği İstişare ve kaynaşma yemeğine dernek yönetimiyle birlikte, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsası'ndan iş adamlarıda yer aldı. Ev sahipliğini Dersiad Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Karaşahin'in yaptığı Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan CİVELEK ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yer aldığı, İş adamları istişare ve kaynaşma Yemeğine TBMM Divan Katip Üyesi , AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Özel idare Genel Sekreteri Mustafa Eldivan Katıldı.

İlimiz Nevşehir'in genel sorunlarının görüşüldüğü istişare ve kaynaşma yemeği programında, son gelişmeler değerlendirilerek; istişarelerde bulunuldu. Ekonomik Balıkçılık Resteuranta'ta düzenlenen ve Oldukça samimi bir havada geçen yemekte birlik ve beraberlik vurgusu ön plana çıktı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.